Jumtu diagnostika

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Līdz augusta beigām ROOFMASTER piedāvā BEZMAKSAS JUMTA DIAGNOSTIKU ar Baltijā vienīgo pieejamo Roof Pro skaneri. Tas nodrošina ātru un precīzu bojājumu noteikšanas vietu ietaupot gan laiku, gan līdzekļus.
Vai šī gada laikā esi aizdomājies par to, kas notiek ar tavas ēkas jumtu?  Lai kā arī negribētos to atzīt, rudens jeb Latvijas lietus sezona tuvojas ātrāk nekā mēs vēlētos. Un kā jau ierasts cilvēki par bojātu jumta segumu aizdomājas tikai brīdī, kad telpās sāk manīt parādamies ūdeni. Lai nepiedzīvotu nepatīkamus brīžus, kas var ne tikai traucēt komfortu, bet pat uz laiku apstādināt Tavu biznesu ROOFMASTER aicina būt atbildīgiem un jumtu seguma kvalitāti pārbaudīt laicīgi.

*Piedāvājums spēkā līdz 30.08.2018 slēdzot apsaimniekošanas līgumu platībām virs 1500m2.

Jebkurš veiksmīgs uzņēmums ir ieinteresēts ekonomēt savu laiku un līdzekļus – ROOFMASTER piedāvājums to ļauj!

Mēs piedāvājam veikt jumta diagnostiku ar Baltijā vienīgo inovatīvo diagnostikas ierīci ROOF PRO. Šī ierīce spēj diagnosticēt bojājumus hidroizolācijā, kas nav lielāki par 1-5 cm un noteikt konkrētus bojātos siltumizolācijas laukumus zem tās. Vienā dienā iespējams pārbaudīt līdz pat 5000 m2 jumta platības un diagnosticēt visas problēmvietas!

Nereti mīkstajiem jumta segumiem patieso sūces cēloni un vietu noteikt nav iespējams pat ar atkārtotām jumta diagnostikas vizuālajām apskatēm, jo šķietami īstā sūces vieta patiesībā nekādas problēmas nerada.

Atbilstošos apstākļos (kad nav sniega) jumta diagnostiku veikt ir vieglāk, jo uzskatāmi var izsekot nokrišņu tecējumam jumta pārsegumā, līdz tas iztek iekštelpā.

ROOF PRO Priekšrocības:

  • Trīs dažādas jutības pakāpes dažādiem jumtu membrānu un izolācijas biezumiem
  • Sūču izsekošanas iespējas ātrai problēmas avota noteikšanai
  • Nosaka siltumizolācijas bojājumus
  • Diagnostiskās darbības dziļums jumta segumā līdz 15,24cm

Zvaniet un piesakiet apsekošanu Jūsu jumtam!

ROOFMASTER eksperts novērtēs Jūsu ēkas jumta stāvokli, noteiks defektus un sagatavos