Jumtu Maiņa

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Gadījumos, kad ar remontu vai sīkiem labojumiem vien nepietiek, nepieciešama jumta pilnīga maiņa. Lai vēlāk nerastos sarežģījumi vai nepatīkamas problēmas rupju kļūdu dēļ, vērsieties pie kvalificētiem profesionāļiem ar plašu pieredzi jumtu maiņas nozarē – pie Roofmaster speciālistu komandas.

Iemesli nepieciešamai jumta maiņai var būt dažādi:

  1. Jumta tecēšana
  2. Postošas avārijas vai dabas katastrofas
  3. Nepietiekama siltuma izolācija
  4. Nepietiekama hidroizolācija
  5. Neapmierinošs dizains

Ārkārtīgi svarīgs aspekts jumta maiņā ir piemērotu un kvalitatīvu materiālu izvēle, kas atbilst klienta vēlmēm un redzējumam. Mūsu speciālisti piedāvā plašu klāstu veicamo darbu materiālu, katrai situācijai un mērķim.

Piedāvātie segumi:

  • Dakstiņu
  • Šindeļu
  • Skārda
  • Ruberoīda
  • Bitumena lokšņu

Kāpēc izvēlēties Roofmaster jumtu maiņai?

Roofmaster ir būvniecības kompānija, kas specializējas visu veidu jumtu darbos, neatkarīgi no situācijas un objekta specifikas. Izvēloties mūs, Jūs iegūsiet:

1. Objekta novērtējumu un slēdzienu

Pirms jumta maiņas darbiem, objekts tiks rūpīgi apsekots, lai konstatētu nepieciešamos pasākumus un to veiksmīgas izpildes principus. Speciālisti sniegs slēdzienu par jumta stāvokli un tā maiņas procesiem.

2. Potenciālo problēmu noteikšanu un labāko risinājumu ieteikšanu

Pirms būvdarbu veikšanas Roofmaster profesionāļi izvirzīs galvenās iespējami potenciālās problēmas, kas varētu rasties ilgtermiņa ekspluatācijā. Mēs atradīsim un ieteiksim labākos risinājumus, lai nākotnē Jums nebūtu jāsaskaras ar atkārtotām problēmām un citām grūtībām.

3. Speciālista konsultāciju un atbildes uz neskaidrībām

Roofmaster speciālistu komandai rūp klientu uzticība un darba izpratne, tādēļ mēs sniegsim nepieciešamās konsultācijas un atbildes uz Jūsu jautājumiem. Jums nebūs jāuztraucas par darba norisi, jo mūsu speciālisti izskaidros nepieciešamo procesu jēgu un pasākumu gaitu.

4. Piemērotāko materiālu izvēli

Veiksmīgā jumta maiņā svarīgu lomu spēlē pareizo materiālu izvēle. Šajā gadījumā jāņem vērā ne tikai klienta iedomātais dizains un uzskati, bet arī materiāla atbilstība situācijai. Nozīmīgi ir arī tādi faktori kā klimats, funkcionālās īpašības un veiksmīga ilgtermiņa kalpošana. Profesionāļi Jums ieteiks ne vien kvalitatīvākos un atbilstošākos, bet arī izdevīgākos piedāvājumus.

5. Kvalitatīvi veiktu darbu, atbilstošu būvniecības normatīviem

Roofmaster profesionāļi strādā pēc augstākās kvalitātes standartiem, ievērojot ne tikai rūpību un atbildību pret veicamo darbu, bet arī noteiktās būvniecības normas. Jumta maiņa tiks veikta precīzi un bez liekiem sarežģījumiem, novēršot kļūdu izraisītas problēmas nākotnē.

6. Operatīvi paveiktu darbu

Darbs tiks veikts ne vien kvalitatīvi un profesionāli, bet arī operatīvi, ietaupot Jūsu dārgo laiku. Procesi netiks lieki vilkti garumā, tādēļ gala rezultāts tiks sasniegts ātrāk kā gaidīts, nezaudējot kvalitātes aspektu.

7. Lielisku gala rezultātu

Summējot visus iepriekšminētos ieguvumus, mēs nešaubīgi nonākam pie lieliska gala rezultāta, kas atbildīs gan Jūsu gaidītajam redzējumam, gan visām tehniskajām detaļām, lai objekts kalpotu ilgi un bez sarežģījumiem. Mūsu interesēs ir piepildīt Jūsu sapni par drošu, kvalitatīvu, funkcionālu un vizuāli gaumīgu jumtu.

Piesakieties uz konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs sniegsim visu nepieciešamo informāciju par veicamajām apskatēm un būvniecības procesiem, kā arī atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem!