Jumtu remonts

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

-20 % ATLAIDE JUMTA SEGUMAM

jumtu remonts

Piesaki pakalpojumu līdz 15.07.2018 un saņem 20 % ATLAIDI jumta seguma materiālam.

Defekti un bojājumi rodas dažādu iemeslu dēļ – vai tā ir bijusi avārija, nepiemērots vai nekvalitatīvs materiāls vai vienkārši jumta “vecums” – Roofmaster speciālistu komanda ir gatava Jums palīdzēt Jumtu remontā. Jūsu jumtu remonts tiks veikts kvalitatīvi.

Taču jumtu remonts neaprobežojas tikai defektu novēršanā un atjaunošanā nolietošanās gadījumā. Jumtu remonts ietver arī terašu, jumta dārzu ierīkošana, kā arī papildus siltumizolācijas vai hidroizolācijas nodrošināšana; būtībā, jebkuri gala darbi un uzlabojumi.

Mēs piedāvājam veikt jumtu remontdarbus gan plakanajiem, gan slīpajiem jumtiem. Jumtu remonts ir mūsu specialitāte.

MĪKSTĀ JUMTA SEGUMA REMONTS

Plakanie jumtijumtu remonts

Jumtu Remontdarbi plakano jumtu gadījumā ir vieglāk un ātrāk paveicami. Lielākoties, vecā materiāla demontāža nemaz nav nepieciešama. Pietiek ar seguma sagatavošanu un jaunās kārtas uzklāšanu. Taču pastāv arī gadījumi, kad vecā kārta ir pārāk nelīdzena un nolietojusies. Tad ir ieteicama seguma līdzināšana, siltinot kārtu ar akmensvati.

Svarīgi padomāt par:

 1. Jumta siltumizolāciju
 2. Jumta siltumnoturību
 3. Esošā jumta seguma stāvokli
 4. Ūdens novadīšanas sistēmām
 5. Seguma ventilāciju
 6. Nepieciešamajām funkcijām vai to atjaunošanu

Pirms jumtu remonta veikšanas jāņem vērā visi iepriekšminētie faktori, lai noskaidrotu jumtu remonta nianses un darba specifiku. Jāpadomā ne tikai par tīri tehniskajiem faktoriem, bet arī par Jūsu vēlmēm saistībā ar jumta funkcionalitāti. Plakano jumtu gadījumā jumtu remonts krasi atšķirsies, ja izvēlēsieties izmantot jumta platību.

Slīpie jumti

Slīpo jumtu remonts ir sarežģītāks un laikietilpīgāks. Svarīgākie faktori ir seguma materiāla izvēle un piemērotība konkrētajai situācijai. Katram materiālam nepieciešams ievērot specifiskas nianses, tādēļ darbi būs atkarīgi no Jūsu izvēlētā seguma – piemēram, bituma šindeļiem vai metāla seguma.

Svarīgi padomāt par:

 1. Objekta vidi, atrašanās vietu
 2. Klimata īpatnībām
 3. Auksto vai silto jumta konstrukciju
 4. Dizaina izvēle
 5. Esošo konstrukciju stāvoklis
 6. Jumta slīpuma grādi
 7. Materiālu atbilstība izvirzītajām finansiālajām, dizaina un tehniskajām prasībām.

Slīpo jumtu remonta izstrādē svarīgāku lomu spēlē arī dizains; tas veido korelāciju ar tehnisko pusi, jo izskatu ietekmē materiālu izvēle, savukārt, materiālu izvēle uzreiz jāsaskaņo ar tehniskajām īpašībām, kas norāda arī uz darba specifiku. Slīpo jumtu remonta gadījumā jāņem vērā arī latojuma (zemseguma) izstrāde, kurai funkcionāli jāsakrīt ar pārējo materiālu izvēli.

Roofmaster strādā ar labākajiem materiāliem, piemeklējot ne vien kvalitatīvākos, bet arī katrai situācijai piemērotākos un izdevīgākos risinājumus. Mēs strādājam pēc jaunākajām tehnoloģijām, ar inovatīviem, mūsdienām pielāgotiem materiāliem. Jumtu remonts prasa īpašas prasmes un rūpes.

Terminos un tehniskajos skaidrojumos viegli apjukt, tādēļ piesakiet konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim jumta remontdarbu norisi un pamatprincipus! Jūsu jumtu remonta speciālisti.