Materiāli

ZVANI UN PASŪTI! +371 22722292

Jumtu izveidei pieejami neskaitāmi materiālu veidi – katrs ar savām īpašībām un niansēm, līdz ar to katrs arī atbilst konkrētām situācijām un mērķiem. Terminos un nosaukumos viegli apjukt, taču Roofmaster speciālisti parūpēsies, lai Jūsu jumta būvniecībā tiktu izmantoti labākie un piemērotākie materiāli.

Pieejamie materiāli

PVC jumtu membrānas

Jumtu segumos tiek izmantoti trīs polimēra jumtu membrānu tipi – polimēru membrāna TehnoNICOL un hidroizolācijas membrānas LOGICROOF T un LOGICROOF V. Polimēru membrānai piemīt papildus elastība, kas nodrošina vieglāku un operatīvāku materiāla ieklāšanu; tā ir arī ugunsdroša. Savukārt, hidroizolācijas membrānas pasargā ne tikai no mitruma sekām, bet arī mikroorganismiem un sakņošanos.

Metāla segums

Metāla segums izceļas ar vairākām īpašībām, piemēram, finansiālo izdevīgumu. Salīdzinoši lēts un daudzveidīgs materiāls ar ilgu kalpošanas laiku un labu izturību. Ar šo materiālu būs iespējams izveidot visdažādākos dizainus un izstrādāt tos jebkurā temperatūrā.

Bitumena šindeļi

Bitumena šindeļus jeb dakstiņus izmanto slīpajiem jumtiem, kuru slīpums ir vismaz 12°. Šis materiāls ir ļoti kvalitatīvs un ilgnoturīgs, kā arī pasargā jumtu jebkuros klimatiskajos apstākļos. Bitumena šindeļi veidoti no stiklšķiedras un ir pārklāti ar polimēru bitumena maisījumu; virskārtu veido minerālu granulu kaisījums, kura nianses nosaka jumta dizainu.

Uzkausējamie materiāli

Uzkausējamie materiāli ir viegli uzklājami un elastīgi; tie tiek pārdoti ruļļos un nodrošina augsta līmeņa hidroizolāciju. Parasti šī materiāla kalpošanas ilgums ir 25-30 gadi, un tam ir ārkārtīgi augsta siltumizturība. Vēl viena priekšrocība ir elastība un vieglā ieklāšana; uzkausējamie materiāli viegli uzklājami arī uz nelīdzenām vai deformētām virsmām.

Bitumena viļņotās loksnes

Bitumena viļņotās loksnes līdzinās citiem viļņotajiem jumtu materiāliem, taču ir finansiāli izdevīgākas. Šis materiāls izceļas ar savu ilgo mūžu un hidroizolācijas teicamo noturību, tādēļ ir viens no drošākajiem variantiem jumtu būvniecībā. Loksnes ir pieejamas dažādās krāsās, kā arī iedalās vairākās kategorijās, kuras atšķiras ar īpašību niansēm.

Ruberoīds

Ruberoīdu izmanto gan kā hidroizolācijas kārtu, gan arī kā materiālu visam jumta segumam. Ruberoīdi iedalās divās kategorijās – jumta būvei un jumta remontam, kuru īpašības ir atšķirīgas un individuāli pielāgotas atšķirīgiem gadījumiem. Ruberoīdu materiāli nodrošina ļoti augstu hidroizolācijas līmeni, kā arī iztur pat 100°C temperatūru.

Bezazbesta viļņotās loksnes ECO-DACH

Bezabesta viļņotās loksnes ir jauns un inovatīvs risinājums jumtu izveidē; tas ir videi draudzīgs un finansiāli izdevīgs materiāls. Loksnēm ir ilgs kalpošanas mūžs un augsta izturība pret klimatiskajiem apstākļiem. Šis materiāls ir ugunsdrošs, kas sniedz papildus ieguvumu drošības lauciņā.

Katrai situācijai būs piemērots cits risinājums, tātad – atšķirīgi materiāli. Tādēļ piesakieties uz konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim katra materiāla īpašības un pielietojumu!