Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādus pakalpojumus ROOFMASTER piedāvā?

ROOFMASTER specializējas plakano jumtu segumu ieklāšanā un citos jumtu darbos. Piedāvājam jumtu diagnostiku, remontu, siltināšanu, atjaunošanu un ieklāšanu. Papildus piedāvājam ruberoīda iekausēšanas darbus, sniegu tīrīšanu no jumtiem, hidroizolācijas ieklāšanas darbus, jumiķu darbus un skārda detaļu uzstādīšanu.

2. Vai ROOFMASTER nodrošina garantiju?

ROOFMASTER apdrošina visus ar jumtu ieklāšanu saistītos darbus 500 000 EUR vērtībā, tādējādi novēršot jebkādu problēmu iespējamību, kā arī nodrošina objekta garantiju no 5 līdz 30 gadiem.

3. Cik ātrā laika periodā iespējams veikt jumta diagnostiku?

Jumta diagnostikas veikšanai izmantojam Baltijā vienīgo inovatīvo diagnostikas ierīci ROOF PRO. Vienas dienas laikā iespējams pārbaudīt līdz pat 5000 kvadrātmetru lielu platību. Spējam atrast pat vismazākās mikroplaisas jebkura izmēra jumta segumā. Diagnostikas darbus veicam uzreiz pēc līguma noslēgšanas.

4. Kādiem jumtiem veicat remontdarbus?

ROOFMASTER specializējas tieši plakano jumtu segumu ieklāšanā un remontā. Mūsu jumiķi regulāri papildina zināšanas, lai pēc iespējas ātrāk spētu sniegt klientam viņa gaidīto rezultātu.

5. Kāda veida ēku jumtiem veicat remontdarbus?

ROOFMASTER veic rūpnīcu, lielveikalu, daudzstāvu māju, noliktavu un citu industriālo ēku jumtu remontdarbus un uzlabošanu.

6. Vai pirms darbu uzsākšanas nepieciešama ēkas apsekošana?

Pirms jumta remontdarbu uzsākšanas, uz objektu tiek norīkots jumiķis, kas novērtē jumta konstrukcijas, esošo situāciju, identificē problēmas un izstrādā piemērotākos risinājumus. Tikai pēc tam ir iespējams uzsākt jumta remontdarbu veikšanu. Ēkas apsekošanu, piedāvājuma sagatavošanu un tehniskā risinājuma izveidi veiksim BEZ MAKSAS!

7. Kādu zīmolu materiālus ROOFMASTER izmanto?

Darbu veikšanā izmantojam augstākās kvalitātes materiālus, ko iepērkam tieši no ražotāja. Materiālus iepērkam no šādām valstīm — Vācija, Krievija un Somija. Sadarbojamies ar Borner, TehnoNICOL un Icopal zīmoliem, kas piedāvā labākos jumtu segumu materiālus pasaulē.

8. Kā es varu sazināties ar ROOFMASTER?

Dodies uz ROOFMASTER kontaktu sadaļu un uzraksti mums ziņu uzreiz! Vai sazinies ar mums telefoniski — zvanot +371 28883768, vai rakstot uz e-pastu info@roofmaster.lv. Atstāj savu telefona numuru kontaktu formā, un mēs pazvanīsim 2 stundu laikā!