Полиуретановые крыши

Jumts ir jebkuras ēkas pamats un tas darbības ilgums ir atkarīgs no tā kvalitātes. Tāpēc ir rūpīgi jāapsver jumta izvēle un izvietojums. Meklējot piemērotu variantu, īpaša uzmanība jāpievērš poliuretāna jumtiem.

Kas ir poliuretāna jumti?

Poliuretāna hidroizolācija ir  uzklājama ar otām un  krāsojamiem rullīšiem, kas uzklājot rada bezšuvju membrānu. Pateicoties tās šķidrajai konsistencei, tā vienmērīgi pārklāj betona jumtu spējot nodrošināt izcilu jumta aizsardzību pret mitrumu. Īpaši noderīgi tas ir konstruktīvajos mezglos, piemēram, vietās kur jumts tiek savienots ar citu būvelementu, piemēram, skursteni vai jumta logiem. Visbiežāk to izmanto betona jumtiem, īpaši daudzdzīvokļu māju betona rievotajiem jumtiem. Šim materiālam ir laba UV staru aizsardzība, kas pasargā to no deformēšanās, kā arī hidroizolācijas slānis ir gaisa caurlaidīgs, tas nozīmē, ka gadījumos, kad mitrums izveidojies zem jumta seguma, tas iztvaikos.

Ko piedāvā ROOFMASTER?

ROOFMASTER piedāvā jumta diagnostiku ar Baltijā vienīgo inovatīvo diagnostikas ierīci ROOF PRO. Jumta diagnostikas procesā novērtēsim visas problēmzonas un spēsim sniegt labāko risinājumu jumta problēmu risināšanai! Diagnosticējam visa veida plakanos jumtus. Šī lieliskā diagnostikas ierīce ļauj darbu veikt kvalitatīvi un identificēt arī tādas problēmas, ko pat ar rūdīta profesionāļa acij nebūtu iespējams saskatīt.

Kāpēc poliuretāns?

Šis jumta seguma veids sastāv no viena (grunts) vai divām (jumta seguma) sastāvdaļām. Tas tiek uzklāts uz jumta un pēc kāda laika pārvēršas par holistisku materiālu, kas līdzīgs gumijai. Bezšuvju poliuretāna jumta segums ideāli iztur galējās temperatūras (no -40°C līdz +100°C), agresīvas vides iedarbību, un tam ir ilgs kalpošanas laiks. Turklāt šim jumta segumam ir raksturīga lieliska izturība, elastība un vieglums. Šo un citu īpašību dēļ to aktīvi izmanto dzīvojamām un rūpnieciskām ēkām.

  • priekšrocība šim materiālam ir uz viļņoto paneļu jumtiem, kur dēļ lētākām izmaksām ieklāšanai un ekvivalentu kalpošanas laiku, salīdzinot ar bitumena materiāliem, ir ekonomisi izdevīgāks, ātrākos termiņos realizējams.
  • Kā arī ieklāšanas darbi šajā segmentā ir pieejama ar augstspiediena krāsas aparātu. 
  • Kompānija piedāvā savu poliuritēna hidroizolācijas materiālu, kurš ir izdevīgāks kā citiem piegādātājiem. 

Priekšrocības

  • Izcila izturība pret laika apstākļiem un UV starojumu.
  • Teicama termiskā pretestība, produkts nekad nekļūst mīksts pat pie +80C temperatūras, īslaicīgi izturot maksimālu temperatūru + 200C.
  • Segums saglabā elastību līdz -40C.
  • Teicamas mehāniskās īpašības, augsta izturība, plaisu izturība un abrazīvā pretestība.
  • Laba ķīmiskā izturība.
  • Nav toksisks pēc izžūšanas.
  • Tvaika caurlaidīgs– neakumulē mitrumu zem seguma.

Piesaki savu jumtu diagnostikai un mēs sagatavosim piedāvājumu un tehnisko risinājumu BEZ MAKSAS!

Contacts

ADDRESS
Matisa iela 8, Riga, LV-1001
Learn more about us