Jumtu Darbi

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Jumtu darbi ir pakalpojums kurā īpaši specializējamies, neatkarīgi, vai nepieciešama jauna konstrukcijas izveide, siltināšana vai restaurācija. Mūsu komandā strādā kvalificēti speciālisti ar pieredzi pat vissarežģītākajos gadījumos un nestandarta situācijās. Roofmaster paveiks darbu pēc augstākās kvalitātes standartiem, piedāvājot Jums izdevīgākos un piemērotākos risinājumus. Jumta darbi ir

Roofmaster piedāvā šādus pakalpojumus: JUMTU DARBI

1. Plakano jumtu izstrāde

Mēs strādājam pie plakano jumtu izveides. Plakanie jumti izceļas ar papildus funkcionalitāti izmantojamās platības dēļ. Roofmaster speciālisti izskaidros Jums katra varianta priekšrocības un atšķirības, kā arī veiks kvalitatīvu darbu, lai gala rezultāts atbilstu gan vizuālajām, gan tehniskajām prasībām.

2. Jumta konstrukcijas izveide

Kokapstrādes speciālisti izstrādās drošas un ilgnoturīgas jumtu konstrukcijas, kas ir pamats precīza gala darba izveidē. Veidojam konstrukcijas visu veidu jumtiem, balstoties uz Jūsu redzējumu, kāroto dizainu un vēlamajām funkcijām.

3. Hidroizolācijas ierīkošana JUMTU DARBI

Lai jumts kalpotu ilgi un nesagādātu problēmas būves ekspluatācijas laikā, svarīgi jau laicīgi padomāt par labas hidroizolācijas ierīkošanu. Par šo aspektu jāparūpējas pirms jumta ekspluatācijas uzsākšanas, taču to ir iespējams arī ieviest pēc problēmas rašanās. Roofmaster novērtēs jumta stāvokli un ieteiks labākos risinājumus lieliskas hidroizolācijas ierīkošanai vai atjaunošanai.

4. Jumta siltināšanas darbi

Siltinot jumtu, Jūs iegūsiet ārkārtīgi daudz priekšrocību – ne vien siltumu, atbrīvošanos no pelējuma un, kopumā, izturīgāku jumtu, bet arī labāku skaņas izolāciju un augstāku energoefektivitātes līmeni. Jūs ietaupīsiet līdzekļus pateicoties labai energoefektivitātei, paralēli uzturot videi draudzīgu mājokli.

 

5. Jumta ieklāšana

Roofmaster strādā ar dažādiem materiāliem, balstoties uz Jūsu vēlmēm un prasībām, kā arī objekta īpatnībām, funkciju nepieciešamības, tehniskajām niansēm un citiem ietekmējošajiem faktoriem, piemēram – klimatu. Tiek veidoti gan dakstiņu, gan šindeļu, uzkausējamie u. c. jumtu segumi, atbilstoši situācijai un mērķim.

6. Ūdens noteku ierīkošana

No labas ūdens noteku sistēmas ierīkošanas ir atkarīga jumta kalpošana ilgtermiņā un potenciālās problēmas. Sistēmai jābūt pielāgotai gan jumta tipam un slīpumam, gan izmantotajiem materiāliem un klimatiskajiem apstākļiem. Mūsu speciālisti izvēlēsies labāko risinājumu, balstoties uz noteicošajiem faktoriem, kā arī izstrādās sistēmu pēc augstākās kvalitātes standartiem. Jumta darbi iekļauj arī šādus darbis.

7. Kores montāža

Jumta kore ir visatklātākā jumta daļa; tā vistiešāk saskaras ar nokrišņiem un krasām laikapstākļu izmaiņām, tādēļ šī savienojumu daļa arī ir atbildīga par mitruma vai putekļu neiekļūšanu jumta konstrukcijās. Neatkarīgi, vai tā būs taisnā vai pusapaļā kore, Roofmaster komanda parūpēsies, lai salaiduma vieta sniegtu maksimālu izolāciju.

8. Jumtu remontdarbi

Katastrofas, avārijas, nokrišņu vai laika zobs, kā arī vienkārši neuzmanības vai nekvalitatīva darba rezultāts – visas šīs problēmas ir risināmas ar laba speciālista rūpīgu darbu. Mēs veicam visa veida remontdarbus, jebkurā situācijā – atstājiet problēmu risināšanu mūsu ziņā.

19. Jumtu maiņa

Reizēm bojājumi ir pārāk smagi, lai pietiktu ar remontdarbiem. Roofmaster piedāvā jumta maiņu gan tehnisku un funkcionālu iemeslu dēļ, gan arī dizaina maiņas gadījumos. Mēs atjaunosim Jūsu mājokļa jumtu pēc Jūsu vēlmēm un prasībām, neaizmirstot par tehniskajām detaļām.

Piesakieties uz konsultāciju pie Roofmaster speciālistiem, un mēs sniegsim nepieciešamo informāciju par jumtu darbu procesiem, kā arī atbildēsim uz Jums interesējošajiem jautājumiem!