Jumta Ieklāšana

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Jumta seguma izveidē ietilpst daudz aspektu, kas nodrošina ilgnoturīgu siltumizolāciju, hidroizolāciju un citus ekspluatācijā nozīmīgus faktorus. Roofmaster kompānija nodarbojas tieši ar plakano jumtu darbiem, sākot no konstrukcijas izveides, līdz pat seguma ieklāšanai.

Jumta ieklāšana sastāv no:

  1. Objekta apsekošanas
  2. Materiālu izvēles
  3. Siltumizolācijas izstrādes
  4. Ventilācijas nodrošināšanas
  5. Hidroizolācijas kārtu ieklāšanas
  6. Seguma virskārtas ieklāšanas

Kādiem faktoriem jāpievērš uzmanība jumta ieklāšanā?

1. Materiālu izvēlei “Jumta

Nepietiek, ja materiāls klientam šķiet pietiekami izdevīgs projekta izstrādē. Tikai nozares speciālists spēs ieteikt piemērotākos un kvalitatīvākos materiālus, piemeklējot arī finansiāli izdevīgākos piedāvājumus. Lasīt vairāk par ruberoīdu. Jumta ieklāšana un tā rezultāts būs atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem.

2. Objekta specifikai

Katrs objekts atšķiras ar tehniskajās detaļās, tādēļ nepieciešams izvērtēt visas nianses, lai jumta segums tiktu ieklāts atbilstoši konkrētajam gadījumam.

3. Funkcionālajām īpašībām

Plakano jumtu ieklāšanā jāņem vērā to pielietojums. Risinājumi atšķirsies, ja jumts paredzēts arī staigāšanai. Mēs palīdzēsim apzināties iespējas un risinājumus Jums vēlamajām jumtu funkcionalitātē.

4. Tehniskajām detaļām Jumta ieklāšana

Roofmaster komanda parūpēsies, lai Jums nav jāmeklē informācija par svarīgām tehniskajām detaļām. Mēs ne tikai izskaidrosim Jums svarīgākās nianses, bet arī parūpēsimies, lai tās tiktu ņemtas vērā jumta ieklāšanas procesā.

5. Būvniecības normatīviem

Visi jumtu darbi tiek veikti, balstoties uz būvniecības normatīviem, kas nodrošina ne vien sakārtotu dokumentāciju, bet arī drošu un kvalitatīvu gala rezultātu. Jums nav jāuztraucas par normatīvu pašrocīgu meklēšanu. Mūsu speciālisti pārzina visas prasības un standartus.

6. Klimatiskajiem apstākļiem

Visus risinājumus pielāgojam Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, kuriem gadu laikā esam atraduši efektīvākos risinājumus. Sekojam līdzi katra lietotā materiāla siltuma un mitruma īpašībām. Šīs rūpes par detaļām ir pārvērtušās par atsauksmēm ar kurām varat iepazīties mājaslapā.

Piesakieties uz konsultāciju pie Roofmaster speciālistiem, un mēs detalizēti izskaidrosim jumta ieklāšanas procesus atbilstoši Jūsu situācijai, kā arī atbildēsim uz Jums interesējošajiem jautājumiem!