Jumta Ieklāšana

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Kausējamo jumtu ieklāšanas darbi ar Garantiju

Roofmaster kausējamo jumtu eksperti  piedāvā ne tikai jumtu remontu, bet pilnu kausējamā seguma ieklāšanu plakanajiem jumtiem ar augstākās klases materiāliem, nodrošinot 10 gadu garantiju. Mūsu specializācija ir sabiedriskās ēkas, industriālās būves un daudzdzīvokļu nami.

 • BEZMAKSAS jumta apsekošana
 • LABĀKĀS CENAS piedāvājums, pateicoties sadarbībām ar kausējamo materiālu ražotājiem un savai skārda detaļu ražotnei
 • Strādājam arī diennakts TUMŠAJĀ LAIKĀ
 • Nodrošinām SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS TURPINĀŠANOS objektā
 • Ievērojam visas DROŠĪBAS prasības
 • Darbus veicam 3x ĀTRĀK kā vidēji nozarē, pateicoties mūsdienīgai un inovatīvai tehnikai

Jumta ieklāšanas pakalpojumus piedāvājam arī uz  NOMAKSU.

Biežāk uzdotie jautājumi

No kā sastāv jumta ieklāšana?

Jumta ieklāšana var šķist kā beigu solis jumta izveidē, līdz ar to – salīdzinoši vienkāršs un balstīts uz dizaina izvēli, taču tā nav patiesība. Jumta seguma izveidē ietilpst daudz svarīgu detaļu un aspektu, kas nodrošina ilgnoturīgu siltumu, hidroizolāciju un citus ekspluatācijā nozīmīgus faktorus. Roofmaster kompānija nodarbojas ar visiem jumtu darbiem, sākot no konstrukcijas izveides, līdz pat seguma ieklāšanai. Šajā procesā tiek izmantoti dažādi materiāli, atkarībā no situācijas un veicamā projekta niansēm.

Jumta ieklāšana sastāv no:

 1. Objekta apsekošana
 2. Materiālu izvēle
 3. Siltumizolācijas izstrāde
 4. Ventilācijas nodrošināšana
 5. Hidroizolācijas kārtu iestrāde
 6. Seguma virskārtas ieklāšana

Kādiem faktoriem jāpievērš uzmanība jumta ieklāšanā?

1. Materiālu izvēlei“Jumta

Nepietiek, ja materiāls klientam šķiet pietiekami izdevīgs un optimāls projekta izstrādē. Tikai nozares speciālists spēs ieteikt piemērotākos un kvalitatīvākos materiālus, piemeklējot arī finansiāli izdevīgākos piedāvājumus. Lasīt vairāk par ruberoīdu.Jumta ieklāšana un tā rezultāts būs ļoti atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem.

2. Objekta specifikai

Katra būve jeb objekts atšķiras ar savu specifiku gan mērķu, dizaina un tehniskajās detaļās, tādēļ nepieciešams izvērtēt visas nianses, lai jumta segums tiktu ieklāts atbilstoši konkrētajam gadījumam.

3. Dizaina idejai

Svarīgu lomu materiālu izvēlē spēlē klienta izvēlētais dizains. Balstoties uz Jūsu vēlmēm un prasībām, Roofmaster speciālisti izveidos jumta segumu, kas atbildīs iecerētajai idejai gan pēc izskata, gan funkcijām un tehniskajām īpašībām.

4. Funkcionālajām īpašībām

Jumta remonts parāda to, ka dažādiem jumtiem piemīt dažādas funkcionālās īpašības, uz kurām jāfokusējas, izstrādājot jumta segumu. Piemēram, plakano jumtu gadījumā, kā funkciju izvēlēties var pat jumta dārza izveidi, kura gadījumā nepieciešams ieklāt tā saukto zaļo jumtu.

5. Tehniskajām detaļāmJumta ieklāšana

Roofmaster komanda parūpēsies, lai Jums nav jāmeklē informācija par svarīgām tehniskajām detaļām internetā vai amatnieku žurnālos; mēs ne tikai izskaidrosim Jums svarīgākās nianses, bet arī parūpēsimies, lai tās tiktu ņemtas vērā jumta ieklāšanas procesā.

6. Būvniecības normatīviem

Visi jumtu darbi tiek veikti, balstoties uz būvniecības normatīviem, kas nodrošina ne vien sakārtotu dokumentāciju, bet arī drošu un kvalitatīvu gala rezultātu. Jums nav jāuztraucas par normatīvu pašrocīgu meklēšanu; mūsu speciālisti pārzin visas prasības un standartus.

7. Klimatiskajiem apstākļiem

Jumta segumu vistiešāk ietekmēs klimatiskie apstākļi, tādēļ jāpadomā par segumu, kurš spētu veiksmīgi izturēt Latvijas vides laikapstākļus un to krasās maiņas ilgtermiņā. Jumta ieklāšana iekļauj to, ka speciālisti analizē gan temperatūru panesamību un materiālu reakciju uz to, gan hidroizolāciju un siltumnoturību.

Terminos un tehniskajos skaidrojumos viegli apjukt, tādēļ piesakiet konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim jumta remontdarbu norisi un pamatprincipus!