Jumta Ieklāšana

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

.

Kausējamo jumtu ieklāšanas darbi ar Garantiju

Roofmaster kausējamo jumtu eksperti  piedāvā ne tikai jumtu remontu, bet pilnu kausējamā seguma ieklāšanu ēkām ar plakanajiem jumtiem.  Mūsu specializācija ir sabiedriskās ēkasindustriālās būves un daudzdzīvokļu nami. Jumtu ieklāšanas darbus veicam dažādās tehnoloģijās, katrai situācijai piemeklējot piemērotāko risinājumu.

 

Bitumena ruļļmateriālu ieklāšana

Būvniecības pasaulē viens no pazīstamākajiem plakano jumtu seguma veidiem. Bitumena kausējamie materiāli ir salīdzinoši ekonomisks risinājums. Šie materiāli savā starpā atšķiras ar to modifikatoriem jeb papildus pievienotajām īpašībām. Visizplatītākais modifikators ir SBS, kas nodrošina papildus lokanību un ļoti augstu siltumizturību. Pareizi uzklāti tie nodrošinās izcilu hidroizolāciju.

 

PVC membrānas ieklāšana

PCV membrāna, pateicoties tās elastība, ir lielisks risinājums ne tikai plakanajiem jumtiem, bet arī sarežģītākas konfigurācijas jumtiem ar padziļinājumiem un liektām virsmām. PVC membrāna visbiežāk tiek izmantota jaunu māju jumtu ieklāšanai un jumtu renovācijai. Šī tehnoloģija neparedz atklātas liesmas izmantošanu, bet tiek sakausēta ar karstā gaisa plūsmu. PVC membrānu iespējams ieklāt arī zemās temperatūrās (līdz pat -30 grādiem). Viens no lielākajiem klienta iegvumiem izvēloties PVC membrānas jumtu ir Ilgnoturība– membrānai ir teicami izturības rādītāji, kas attiecas uz ugunsizturību, salu, UV stariem, oglekļa dioksīdu, skābo lieto un rūpniecības gāzēm. Tieši šī iemesla dēļ klienti aizvien biežāk dod priekšroku tieši šādai tehnoloģijai, kas pilsētvidē, sevišķi pie smagiem rūpnieciskiem apstākļiem kalpos daudz ilgāk.

 

Poliuretāna (šķidrā) hidroizolācija

Poliuretāna hidroizolācijai ir šķidra konsistence, kas to padara viegli uzklājamu un ļauj tai vienmērīgi iekļūt visās jumta seguma porās un spraugās, veidojot bezšuvju membrānu.  Īpaši noderīgi tas ir konstuktīvajos mezglos, piemēram vietās, kur jumts tiek savienots ar citu būvelementu- skursteni, jumta logiem u.c. Materiālam ir laba UV staru aizsardzība, kas pasargā to no deformēšanās un hidroizolācijas slānis ir gaisa caurlaidīgs, kas nozīmē, ka gadījumos, kad mitrums izveidojies zem jumta seguma tas iztvaikos.

 

Saviem klientiem piedāvājam:

 • BEZMAKSAS jumta apsekošana
 • LABĀKĀS CENAS piedāvājums, pateicoties sadarbībām ar kausējamo materiālu ražotājiem un savai skārda detaļu ražotnei
 • Strādājam arī diennakts TUMŠAJĀ LAIKĀ
 • Nodrošinām SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS TURPINĀŠANOS objektā
 • Ievērojam visas DROŠĪBAS prasības
 • Demontāžas darbus veicam 3x ĀTRĀK kā vidēji nozarē, pateicoties mūsdienīgai un inovatīvai tehnikai

 

Jumta ieklāšanas pakalpojumus piedāvājam arī uz  NOMAKSU.

 

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi

No kā sastāv jumta ieklāšana?

Jumta ieklāšana var šķist kā beigu solis jumta izveidē, līdz ar to – salīdzinoši vienkāršs un balstīts uz dizaina izvēli, taču tā nav patiesība. Jumta seguma izveidē ietilpst daudz svarīgu detaļu un aspektu, kas nodrošina ilgnoturīgu siltumu, hidroizolāciju un citus ekspluatācijā nozīmīgus faktorus. Roofmaster kompānija nodarbojas ar visiem jumtu darbiem, sākot no konstrukcijas izveides, līdz pat seguma ieklāšanai. Šajā procesā tiek izmantoti dažādi materiāli, atkarībā no situācijas un veicamā projekta niansēm.

Jumta ieklāšana sastāv no:

 1. Objekta apsekošana
 2. Materiālu izvēle
 3. Siltumizolācijas izstrāde
 4. Ventilācijas nodrošināšana
 5. Hidroizolācijas kārtu iestrāde
 6. Seguma virskārtas ieklāšana

Kādiem faktoriem jāpievērš uzmanība jumta ieklāšanā?

1. Materiālu izvēlei“Jumta

Nepietiek, ja materiāls klientam šķiet pietiekami izdevīgs un optimāls projekta izstrādē. Tikai nozares speciālists spēs ieteikt piemērotākos un kvalitatīvākos materiālus, piemeklējot arī finansiāli izdevīgākos piedāvājumus. Lasīt vairāk par ruberoīdu.Jumta ieklāšana un tā rezultāts būs ļoti atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem.

2. Objekta specifikai

Katra būve jeb objekts atšķiras ar savu specifiku gan mērķu, dizaina un tehniskajās detaļās, tādēļ nepieciešams izvērtēt visas nianses, lai jumta segums tiktu ieklāts atbilstoši konkrētajam gadījumam.

3. Dizaina idejai

Svarīgu lomu materiālu izvēlē spēlē klienta izvēlētais dizains. Balstoties uz Jūsu vēlmēm un prasībām, Roofmaster speciālisti izveidos jumta segumu, kas atbildīs iecerētajai idejai gan pēc izskata, gan funkcijām un tehniskajām īpašībām.

4. Funkcionālajām īpašībām

Jumta remonts parāda to, ka dažādiem jumtiem piemīt dažādas funkcionālās īpašības, uz kurām jāfokusējas, izstrādājot jumta segumu. Piemēram, plakano jumtu gadījumā, kā funkciju izvēlēties var pat jumta dārza izveidi, kura gadījumā nepieciešams ieklāt tā saukto zaļo jumtu.

5. Tehniskajām detaļāmJumta ieklāšana

Roofmaster komanda parūpēsies, lai Jums nav jāmeklē informācija par svarīgām tehniskajām detaļām internetā vai amatnieku žurnālos; mēs ne tikai izskaidrosim Jums svarīgākās nianses, bet arī parūpēsimies, lai tās tiktu ņemtas vērā jumta ieklāšanas procesā.

6. Būvniecības normatīviem

Visi jumtu darbi tiek veikti, balstoties uz būvniecības normatīviem, kas nodrošina ne vien sakārtotu dokumentāciju, bet arī drošu un kvalitatīvu gala rezultātu. Jums nav jāuztraucas par normatīvu pašrocīgu meklēšanu; mūsu speciālisti pārzin visas prasības un standartus.

7. Klimatiskajiem apstākļiem

Jumta segumu vistiešāk ietekmēs klimatiskie apstākļi, tādēļ jāpadomā par segumu, kurš spētu veiksmīgi izturēt Latvijas vides laikapstākļus un to krasās maiņas ilgtermiņā. Jumta ieklāšana iekļauj to, ka speciālisti analizē gan temperatūru panesamību un materiālu reakciju uz to, gan hidroizolāciju un siltumnoturību.

Terminos un tehniskajos skaidrojumos viegli apjukt, tādēļ piesakiet konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim jumta remontdarbu norisi un pamatprincipus!