Jumtu remonts

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

ROOFMASTER kausējamo jumtu eksperti nodrošina kvalitatīvu kausējamo jumta remontu.

Esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kurš specializējas tikai uz kausējamo jumta segumu ieklāšanu un remontu industriālajām ēkām, sabiedriskajām ēkām un daudzdzīvokļu namiem.

 • BEZMAKSAS jumta apsekošana
 • LABĀKĀS CENAS piedāvājums, pateicoties sadarbībām ar kausējamo materiālu ražotājiem un savai skārda detaļu ražotnei
 • Strādājam arī diennakts TUMŠAJĀ LAIKĀ
 • Nodrošinām SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS TURPINĀŠANOS objektā
 • Ievērojam visas DROŠĪBAS prasības
 • Darbus veicam 3x ĀTRĀK kā vidēji nozarē, pateicoties mūsdienīgai un inovatīvai tehnikai

Jumta bojājumi Tevi pārsteiguši nesagatavotu? Neuztraucies, mēs pakalpojumus sniedzam arī uz NOMAKSU.

 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas ir mīkstais jeb kausējamais jumts?

Kas ir plakanais jumts?

Plakanie jumti

Jumtu Remontdarbi plakano jumtu gadījumā ir vieglāk un ātrāk paveicami. Lielākoties, vecā materiāla demontāža nemaz nav nepieciešama. Pietiek ar seguma sagatavošanu un jaunās kārtas uzklāšanu. Taču pastāv arī gadījumi, kad vecā kārta ir pārāk nelīdzena un nolietojusies. Tad ir ieteicama seguma līdzināšana, siltinot kārtu ar akmensvati.

Kā rodas bojājumi?

Defekti un bojājumi rodas dažādu iemeslu dēļ – vai tā ir bijusi avārija, nepiemērots vai nekvalitatīvs materiāls vai vienkārši jumta “vecums” – Roofmaster speciālistu komanda ir gatava Jums palīdzēt Jumtu remontā. Jūsu jumtu remonts tiks veikts kvalitatīvi.

Jumtu remonts neaprobežojas tikai ar defektu novēršanu. Jumtu remonts ietver arī terašu un jumta dārzu ierīkošana, kā arī papildus siltumizolācijas vai hidroizolācijas nodrošināšanu.

Plakano un kausējamo jumtu remonts ir mūsu specialitāte.

Kam jāpievērš uzmanība?

Svarīgi padomāt par:

 1. Jumta siltumizolāciju
 2. Jumta siltumnoturību
 3. Esošā jumta seguma stāvokli
 4. Ūdens novadīšanas sistēmām
 5. Seguma ventilāciju
 6. Nepieciešamajām funkcijām vai to atjaunošanu

Pirms jumtu remonta veikšanas jāņem vērā visi iepriekšminētie faktori, lai noskaidrotu jumtu remonta nianses un darba specifiku. Jāpadomā ne tikai par tīri tehniskajiem faktoriem, bet arī par Jūsu vēlmēm saistībā ar jumta funkcionalitāti. Plakano jumtu gadījumā jumtu remonts krasi atšķirsies, ja izvēlēsieties izmantot jumta platību.

Roofmaster strādā ar labākajiem materiāliem, piemeklējot ne vien kvalitatīvākos, bet arī katrai situācijai piemērotākos un izdevīgākos risinājumus. Mēs strādājam pēc jaunākajām tehnoloģijām, ar inovatīviem, mūsdienām pielāgotiem materiāliem. Jumtu remonts prasa īpašas prasmes un rūpes.

Terminos un tehniskajos skaidrojumos viegli apjukt, tādēļ piesakiet konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim jumta remontdarbu norisi un pamatprincipus!