Atsauksmes

SIA “Reaton”

Uzņēmums ir īsts savas nozares eksperts. Mums tika piedāvāti tikai labākie, ērtākie un ātrākie risinājumi – darbi tika veikti kvalitatīvi, profesionāli un ievērojot Latvijas Būvnormatīvus. Darbinieki darbam pieiet rūpīgi un nopietni, ieraugot pat vissīkākos defektus. Esam apmierināti ar Roofmaster  veikto darbu un labprāt ieteiktu arī citiem!

Darba aizsardzības inženieris J.Selickis
27118181

SIA “Serviss Jums”

Esmu Jaunās Teikas tehniskās daļas vadītājs. Jaunā Teika ir jauns projekts, kuram tehniski nekādām problēmām nevajadzētu būt, taču kādai no mājas iedzīvotājām iekštelpās sāka tecēt ūdens, kas man kā atbildīgajam bija jārisina. Interesējoties par dažādām tehnoloģijām, kas varētu pārbaudīt mitrumu uz Jumta – saskāros ar Roofmaster, kuri piedāvā vienīgo diagnostikas ierīci Baltijā, kurai nav analogu līdz ar to nedemontējot Jumta segumu ērti un vienkārši var pārbaudīt mitrumu, kurš iespējams sasūcies siltumizolācijā, tāpēc nolēmu sadarboties ar Roofmaster, tajā pašā dienā arī sazinājos un tajā pašā dienā Roofmaster steidza palīgā, lai novērstu manu problēmu. Galu galā saņēmu ekspertīzes slēdzienu par esošo stāvokli un salaboto Jumtu. Apmierināti gan es, gan iedzīvotāji. 

Darbi tika veikti sertificētu specialistu vadībā, ievērojot objekta nodošanas termiņus, labā kvalitātē.

Tehniskās daļas vadītājs J.Zirnis
20611446

SIA "Makolats"

Saskaņā ar līgumu par atjaunošanas darbu veikšanu no 2016.gada 20.septembra līdz 2016.gada 5.oktobrim veica jumta atjaunošanas darbus saskaņā ar līguma noteikumiem sertificētu specialistu vadībā, ievērojot objekta nodošanas termiņus, labā kvalitātē, saskaņā ar Latvijas Būvnormatīviem. Nācās pārkausēt 336 m2 lielu Jumtu. Darbs nebija no vieglajiem, jo jau vairākus gadus nebiju to labojis un mitrums bija jau sācis iekļūt ēkas konstrukcijā. Darbiniekus varam raksturot kā atsaucīgus, profesionālus, ar augstu atbildības sajūtu un savas nozares speciālistus, kas norāda uz profesionālu uzņēmumu, kuru varam ieteikt kā sadarbības partnerus.

Valdes priekšsēdētājs A.Vainšteins
29357412

SIA “Lattelecom”

Ēkas jumts nebija labots vairākus gadus, tāpēc pieņēmām lēmumu izsludināt konkursu. Saņēmām vairākus piedāvājumus, kuri varētu novērst mūsu problēmu, taču visērtāko un izdevīgāko risinājumu piedāvāja Roofmaster, tāpēc tika noslēgts līgums, lai veiktu darbus 2940 m2 platībai Jumta atjaunošanas darbiem. Darbs tika veikts rūpīgi, objekts uzraudzīts, tika veikti visi darba drošības pasākumi, lai remonta laikā ne garāmgājēji, ne arī paši darbinieki netiktu traucēti. Darbiniekus varam raksturot kā ļoti atbildīgus un uzmanīgus – uz darbu nāk enerģijas pilni un ar degsmi darboties. Darbus paveica ātrāk nekā norunātajos termiņos. Noslēdzot darbu Roofmaster piedāvāja arī pēcservisu – tagad mēs noteikti varam aizmirst par Jumta problēmām, jo par to tagad domā Roofmaster.

Tehniskās daļas vadītājs P.Āboliņš
29328857

SIA Arčers

Roofmaster kā darbu izpildītājs veica jumta seguma renovācijas darbus SIA “Arčers” ražošanas ēkas korpusam Rīgā, Katlakalna ielā 11 – k9, visi darbi tika veikti ar labu kvalitāti, ievērojot darbu izpildes termiņus!

Pilnvarotā persona E.Balanda
28305027

SIA”Zeiferti”

Daudzdzīvokļu ēku jumtiem jau labu laiku bija nepeiciešams veikt Jumta seguma hidroizolācijas darbus, tāpēc tika nolemts izsludināt konkursu. Saņēmām vairākus piedāvājumus no dažādām firmām, kuri varētu veikt šos darbus, taču visvairāk uzzrunāja Roofmaster piedāvājums, jo tas bija viespievilcīgākais un ērtākais risinājums. Ar firmu Roofmaster tika noslēgs līgums par 1300 m2 viļņotā Jumta seguma hidroizolācijas darbu veikšanu mūsu objektos. Darbi tika paveikti labā kvalitātē pēc Latvijas Būvnormatīviem un iesakām sadarboties ar Roofmaster.

Valdes loceklis V.Liepa
26411988

SIA “Business Park Ogre”

Roofmaster darbinieki, saskaņā ar līgumu par pilnu jumta renovācijas darbu veikšanu no 2015. gada 2.augusta līdz 2015.gada 16.augustam, veica sarežģītu darbu, piedāvājot labus risinājumus. Darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Darbiniekus varam raksturot kā profesionālus un rūpīgus, kuri uzticēto darbu veica ar augstu atbildības sajūtu, kas norāda uz profesionālu uzņēmumu, kuram varam uzticēties. Rekomendējam Roofmaster kā sadarbības partneri.

Direktore D. Paegle
29102756

Lielveikals Eila, Bauska

Vairākus mēnešus meklēju speciālistus, kas varētu salabot manu jumtu. Cerēju, ka latvijā parādīsies vairāki uzņēmumi, kuri varētu novērst manu problēmu, taču tas nenotika, tāpēc vērsos pie Roofmaster speciālistiem, kuri ātri novērsa manu problēmu. Tagad varu dzīvot drošās un siltās telpās. Tas vieš uzticību uzņēmumam, kuru iesakām kā potencionālu sadarbības partneri. Roofmaster darbiniekus varu raksturot kā īstus savas nozares speciālistus, kuri izpilda komplicētus darbus labā kvalitātē iekļaujoties norādītajos termiņos.

Valdes loceklis A. Sīlis
29226840

SIA “Lautus”

Roofmaster darbinieki pārsteidza ar savu attieksmi pret darbu. Vienmēr laicīgi ieradās, pirms jebkāda procesa saskanoja tālākas darbības, vienmēr objektā uzturēja kārtību un tīrību, ka arī savu darbu tiešām veica loti pārdomāti un kvalitatīvi. Manas privatmājas jumtu Roofmaster komanda pārbūveja nepilnās divās nedēļās. Par cik iepriekš bijām saskārušies ar nekompetentiem jumiķiem, bija nepieciešams sarežģītāks risinājums ko Roofmaster komanda nekavējoties piedāvāja un uzreiz izpildīja. Esmu ļoti apmierināts ar šo darbu. par Roofmaster palika ļoti labs iespaids, ka puikas zin, ko dara un galvenais – ka viņiem tas darbs patīk.

Valdes loceklis A.Markss
67317280

Jūsu atsauksme

Jūsu vārds (obligāts)

E-pasts (obligāts)

Atsauksmes virsraksts

Atsauksmes virsraksts

Jūsu ziņa