Šogad Roofmaster ir spēris lielu soli savā attīstībā, paplašinot darbību ārpus Latvijas robežām, uzsākot pakalpojumu sniegšanu arī Norvēģijā.

Ņemot vērā, ka uzņēmums, nu jau kā 8 gadus, veiksmīgi sadarbojas ar dažādām pašvaldībām un daudziem Latvijā zināmiem uzņēmumiem, piemēram, Rimi Latvia, Realto, Maxima Latvia, Latvenergo, Laima un Aldaris, apkalpojot ne tikai rūpniecības telpas, bet arī lielveikalus, daudzstāvu dzīvojamos namus un noliktavas. u.c., klienti Norvēģijā sākuši izrādīt interesi par Roofmaster piedāvātajiem pakalpojumiem. Pēc vairākām tikšanām un sarežģītām pārrunām, abi uzņēmumi nolēmuši sadarboties un tā sācies Roofmaster ceļš Norvēģijas tirgū.

Darbības uzsākšana Norvēģijā bija liels izaicinājums ne tikai Roofmaster jumtu meistariem, bet arī uzņēmuma vadībai. Uzņēmumam tika nodots 3500m2 liels cinka rūpnīcas jumts Trondheimā. Jumts atradās kritiskā stāvoklī un steidzami bija nepieciešams veikt jumta maiņu un kapitālu renovāciju, turklāt brīdī, kad lielāka daļa Norvēģu atrodas atvaļinājumā, un nav iespējams iegūt nekādu palīdzību un atbalstu. Roofmaster vadītājs, uzsver, ka izveidot sadarbību ar Norvēģiem nebūt neesot viegli, jo būvnormatīvi un citas tehniskās prasības esot daudz stingrākas, turklāt visu nepieciešamo prasību izpildi regulāri pārbauda atbilstošās instances.

Būtisks priekšnosacījums no jaunajiem klientiem bijis pasūtījuma izpildes ātrums uz kuru speciālisti no Latvijas raudzījušies ar bažām, tomēr beigās izrādījies, ka tam nav pamata, jo kā pierādījās, profesionāla komanda ar stingru vadību arī vienā dienā spēj paveikt divu dienu darbu.

Roofmaster augsto darba kvalitāti un kreatīvo pieeju jumtu būvniecībai ir novērtējuši jau daudzi Baltijas uzņēmumi, jo daudzu gadu gaitā uzkrātā pieredze ļauj izmantot inovatīvus, drošus un profesionālus risinājumus tieši kausējamo (ruberoīda un membrānas) jumtu ieklāšanā, balstoties uz klientu individuālajām vajadzībām un redzējumu, kas Roofmaster atšķir no citiem līdzīgiem uzņēmumiem, kas lielākoties piedāvā standarta risinājumus.

Roofmaster Norvēģijā

 

Leave a comment