Poliuretāna jeb šķidrās hidroizolācijas ieklāšana.

Lai arī šis ir salīdzinoši retāk izmantots hidroizolācijas veids, tas nebūt nenozīmē, ka mazāk efektīvs. Šis ir lielisks risnājums ne tikai jumtiem, kas paredz sarežģītus konstruktīvos risinājumus, bet arī balkoniem un terasēm, kur svarīgi nodrošināt hidroizolāciju nezaudējot seguma estētisko izskatu. Īpaši bieži tā tiek izmantota tieši uz betona jumtiem, tajā skaitā arī uz daudzdzīvokļu māju rievotajiem jumtiem.

Poliuretāna hidroizolācija  ir viegli uzklājama, kas uzklājot rada bezšuvju membrānu. Pateicoties tās šķidrajai konsistencei tā vienmērīgi iekļūst visas jumta seguma porās un spraugās, spējot nodrošināt, izcilu jumta aizsardzību pret mitrumu. Īpaši noderīgi tas ir konstuktīvajos mezglos, piemēram vietās, kur jumts tiek savienots ar citu būvelementu, piemēram, skursteni vai jumta logiem.

Šim materiālam ir laba UV staru aizsardzība, kas pasargā to no deformēšanās un hidroizolācijas slānis ir gaisa caurlaidīgs, kas nozīmē, ka gadījumos, kad mitrums izveidojies zem jumta seguma tas iztvaikos.