Roofmaster piedāvā PVC membrānas ieklāšanu jumtiem.

 

 Nav noslēpums, ka katru gadu pilnveidojamies, piedāvājot klientiem aizvien plašāku pakalpojumu klāstu plakano jumtu nozarē. Mūsdienās PVC membrānas jumta segums ir kļuvis par neaizstājamu tehnoloģiju jaunceltņu jumtu ieklāšanā, līdz ar to mūsu pienākums ir piedāvāt klientiem labākās tehnoloģijas plakano jumtu ieklāšanā un remontā. Roofmaster jumiķi ilgtošā laika posmā ir piedalījušies dažādās apmācībās un kursos, lai apgūtu PVC membrānas ieklāšanas tehnoloģiju līdz pašiem pamatiem.

PCV membrāna, pateicoties tās elastība, ir lielisks risinājums ne tikai plakanajiem jumtiem, bet arī sarežģītākas konfigurācijas jumtiem ar padziļinājumiem un liektām virsmām. PVC membrāna tiek izmantota jaunu māju jumtu ieklāšanai un jumtu renovācijai.

Šī tehnoloģija neparedz atklātas liesmas izmantošanu, bet tiek sakausēta ar karstā gaisa plūsmu (450 grādi). PVC membrānu iespējas ieklāt arī zemās temperatūrās (līdz pat -30 grādiem), kas mūsu platuma grādos ir būtisks ieguvums.

Viens no lielākajiem klienta iegvumiem izvēloties PVC membrānas jumtu ir Ilgnoturība.  Neskaitāmi teksti pierādījuši, ka membrānai ir teicami izturības rādītāji, kas attiecas uz ugunsizturību, salu, UV stariem, oglekļa dioksīdu, skābo lieto un rūpniecības gāzēm. Tieši šī iemesla dēļ klienti aizvien biežāk dod priekšroku tieši šādai tehnoloģijai, kas pilsētvidē, sevišķi pie smagiem rūpnieciskiem apstākļiem kalpos daudz ilgāk.