ROOFMASTER kausējamo jumtu meistari jau vairākus gadus uzticas saviem sadarbības partneriem, kas nodrošina uzticamu un kvalitatīvu materiālu piegādi.

Viens no šādiem uzņēmumiem ir ICOPAL. Kādēļ dodam priekšroku tieši šim ražotājam? Pirmkārt, tas ir viens no vadošajiem jumta klājumu un hidroizolācijas ražotājiem, kas pazīstams visā pasaulē. ICOPL apvieno 30 bitumena-polimēru rūpnīcas visā pasaulē. ICOPAL materiāli īpaši pieprasīti ir Skandināvijas valstīs, kur uzņēmumi apzinās, ka kvalitatīvi materiāli nodrošinās jumta seguma ilgmūžību, kas ilgtermiņā samazinās jumta renovācijas izmaksas. Tāpat, SBS bitumena materiāla ruļļi tiek ražoti, izmantojot tehnoloģiju “ātrais profils”. Profilētais materiāls nodrošina ne vien lielāku uzkausējamās virsmas laukumu, bet arī vienmērīgāku un ātrāku materiāla uzkausēšanu, kurai pateicoties ieklāšanas ātrums vairs neietekmē darba kvalitāti. Tas iespējams pateicoties izturīgam materiālam ar pamatni un mazākam bitumena kušanas laikam. Ņemot vērā šos faktorus tiek samazināts arī nepieciešamās gāzes patēriņš, kā rezultātā kopējās jumta ieklāšanas izmaksas tiek būtiski samazinātas.
ICOPAL materiāli ir viens no mūsu kvalitātes garantiem, kas ne tikai atvieglo ikdienas darbus, bet palīdz klientam ietaupīt.

 

Leave a comment