Jumiķu Darbi

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Gan pirms, gan pēc būvniecības, kā arī tās laikā svarīgi gūt kvalificēta speciālista viedokli un palīdzību, lai objekta mūžs būtu garš un veiksmīgs. Jumta būvniecības darbos un remontdarbu veikšanā jāvēršas pie profesionāļa tieši šajā nozarē, tātad – pie jumiķa.

Kas ir jumiķis un Jumiķa darbi?

Jumiķis ir būvniecības speciālists, kurš ir ieguvis atbilstošu profesionālo izglītību jumtu būvniecībā un remontdarbos, kā arī ieguvis plašu pieredzi visdažādākajās jumtu darbu situācijās, lai veiktu jumiķa darbus. Lai lūgtu jumiķa palīdzību un viedokli, nav jāgaida, kamēr attīstīsies potenciālās problēmas. Speciālists būs noderīgs gan pirms būvniecības, gan tās laikā, kā arī vēlāk, nepieciešamo labojumu gadījumos. Jumiķa darbi ir visas iepriekš minētās darbības.

Jumiķa darbi sastāv no:

Teorijas perfekta pārzināšana un izskaidrošana klientam

Lai strādātu jumiķa darba sfērā, jāiegūst profesionālā izglītība un jāspēj izprast katru teorijas detaļu, lai to varētu izmantot praksē. Jumiķa darbi ietver ne vien perfekti pārzināt normatīvus un teorētiskos darba principus, bet arī izskaidrot tos klientam, lai pamatotu konkrētu procesu nepieciešamību un gūto labumu. Jumiķa darbi tiek skaidri definēti.

Objekta apskate un novērtējums

Viens no svarīgākajiem jumiķa darbu posmiem ir objekta novērtējums un problēmu apzināšana, jo, attiecoties uz šo punktu, jumiķis lemj par nepieciešamajiem darbiem, to specifiku un materiālu izvēli. Izvērtējot situāciju, jumiķis sniedz slēdzienu par turpmākajiem jumiķa darbiem un to jēgu.

Materiālu izvēle un ieteikšana

Jumiķa darbi pieprasa pareizo materiālu izvēli, kas ir ļoti būtiska. Katrai situācijai un objektam piemīt sava specifika, tādēļ materiāls, kurš sniedza lielisku rezultātu vienas būves gadījumā, var izrādīties nederīgs citam objektam. Izvēloties materiālus, jāpievērš uzmanība ne tikai to kvalitātei, bet arī atbilstībai veicamajiem procesiem, klimatam un gaidāmajam rezultātam. Jumiķis ieteiks piemērotākos un kvalitatīvākos materiālus, neaizmirstot par finansiālo izdevīgumu.

Jumta konstrukcijas būvniecība

Jumiķa darbi nesākas ar problēmu noteikšanu un remontdarbu veikšanu. Speciālisti darbojas arī projekta izstrādē, sākot jau ar pašiem jumta “pamatiem”. Jumiķis pārzin tehniskās detaļas un materiālu īpašības, lai spētu izveidot drošu, kvalitatīvu un ilgi kalpojošu jumta konstrukciju.

Jumta seguma ieklāšana

Jumiķa darbi iekļauj arī jumta seguma ieklāšanu, sākot ar materiālu izvēli līdz pat pabeigtam darbam. Jumiķis parūpēsies, lai gala rezultāts atbilstu gan klienta vēlmēm, gan būvniecības normatīviem. Darbs tiks veikts saskaņā ar jumta nepieciešamajām funkcijām un klimata īpatnībām, jau laicīgi novēršot potenciālās problēmas.

Jumtu remontdarbu veikšana

Neatkarīgi, vai tā ir bijusi avārija, dabas katastrofa vai vienkārši laiku nokalpojuši jumta segumi, jumiķa darbi ietver visu veidu remontdarbus, lai novērstu radušās problēmas un parūpētos par to neparādīšanos nākotnē. Tāpat arī speciālists nodarbojas ar renovācijas un restaurācijas darbiem, nodrošinot veiksmīgu iznākumu jebkurā situācijā.

Klienta vēlmju uzklausīšana

Jumiķa darbos ietilpst arī klienta vēlmju un lūgumu uzklausīšana un ievērošana. Protams, jāsaprot, ka ne vienmēr klienta iedomātie risinājumi vai materiāli būs piemēroti un sniegs kvalitatīvu iznākumu ilgtermiņā, tādēļ svarīgākā ir komunikācija – pēc veiksmīgas kontakta izveidošanas slikts vai neatbilstošs iznākums nav iespējams.

Izvēloties Roofmaster jumiķa pakalpojumus, Jums nebūs jāuztraucas par nekvalificētiem vai nezinošiem darbiniekiem. Mūsu komandā strādā speciālisti ar augstu izglītības līmeni un neatsveramu pieredzi pat vissarežģītāko situāciju veiksmīgā risināšanā.

Kontakti

ADRESE
Matisa iela 8, Riga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768

Vēl jautājumi?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs atradīsim risinājumus jebkurai jūsu jumta problēmai