JUMTU ATJAUNOŠANA

Jumtu atjaunošana ir būtisks process, kas palīdz pagarināt jumta kalpošanas laiku un nodrošina mājas aizsardzību no ārējiem dabas apstākļiem. Jumts ir īpaši jūtīgs pret vēja, lietus, sniega un saules staru iedarbību, tādēļ tas prasa regulāru uzraudzību un atjaunošanu laika gaitā.

Jumtu atjaunošana un tā process ietver dažādas darbības, piemēram, vecā jumta seguma noņemšanu, bojāto detaļu labošanu vai aizvietošanu, un jaunu segumu uzklāšanu. Jumtu atjaunošana ir arī lieliska iespēja uzlabot mājas kopējo izskatu, jo daudzi moderni jumta materiāli ir pieejami dažādās krāsās un dizainos.

Lai veiksmīgi atjaunotu jumtu, ir svarīgi izmantot kvalitatīvus materiālus un profesionālas komandas darbu. Pieredzējuši jumtu speciālisti var novērtēt esošā jumta stāvokli un izlemt, vai ir nepieciešama pilna jumta atjaunošana vai vienkārši jumtu remonts. Jumta atjaunošana arī var ietvert papildu uzlabojumus, piemēram, jumta logu vai lūku iestrādi vai izolācijas sistēmas uzstādīšanu, kas palīdz samazināt enerģijas patēriņu un uzlabo mājas siltuma efektivitāti.

Jumtu atjaunošanas process – kas jāņem vērā pirms tās?

Esošā stāvokļa novērtēšana. Roofmaster plakano jumtu eksperti palīdzēs noteikt jūsu jumta bojājumus, vai citus defektus, kas jālabo. Šajā posmā ir svarīgi arī noteikt jumta vecumu, jo tas ietekmēs materiālu izvēli un darbu plānošanu.

Pareiza jumtu materiāla izvēle. Katram jumta tipam, ir savas īpatnības un priekšrocības. Ir jāņem vērā arī katras vietas klimatiskie apstākļi, kas būtiski var ietekmēt jumta izturību un noturību. Galvenie izvēles kritēriji ir ilgmūžība, izturība, izolācija un estētika.

Jumta izmēri. Pareizi aprēķināts slīpums nodrošinās, ka ūdens, sniegs un cita nokrišņu ūdens pareizi novirzās, novēršot nokrišņu uzkrāšanos un ūdens nesēju radītās bojājumu iespējas. Ir svarīgi ievērot arī vietējos būvniecības kodeksus un noteikumus. Mūsu speciālisti  lieliski pārzina visu prasību un standartu noteikumus!

Esošo bojājumu novēršana. Roofmaster plakano jumtu eksperti palīdzēs novērst esošos bojājumus, vai citus defektus, kas jālabo.

Jumta ventilācija. Ventilācija ir svarīga, lai novērstu kondensāta veidošanos un nodrošinātu gaisa plūsmu, kas palīdzēs uzturēt jumta struktūras integritāti un novērstu pelējuma vai puves veidošanos.

Jumta seguma uzlikšana ir nākamais solis. Jumta segums ir jumta galvenā aizsardzība pret dažādiem ārējiem faktoriem. Pareizi ieklāts jumta segums nodrošinās izturību pret vēju, ūdeni un citiem ārējiem apstākļiem.

Pareizas ūdensnecaurlaidības nodrošināšana. Jumta ūdensnecaurlaidība tiek nodrošināta ar speciālām membrānām, ūdensizturīgu pārklājumu un pareizu seguma uzlikšanu. Ūdensnecaurlaidība ir būtisks aspekts, kas novērsīs mitruma veidošanos jumta struktūrā un mājas iekšienē.

Nobeigumā ir jāpārbauda jumta siltuma izolācija. Labi izolēts jumts palīdzēs uzturēt mājas iekšējo temperatūru, samazināt enerģijas zudumus un uzlabot dzīvojamās telpas komfortu. Izolācijas materiālam ir jābūt piemērotam, lai nodrošinātu efektīvu siltuma un skaņas izolāciju.

Lai pabeigtu jumta atjaunošanas darbus, ir nepieciešams veikt pēc darbu pārbaudi. Tā ietver visa jumta pārbaudi, pārliecinoties, vai darbi ir veikti pareizi, un novērtējot jumta stāvokli pēc atjaunošanas. Ja nepieciešams, ir jāveic nelieli pielāgojumi vai uzlabojumi, lai nodrošinātu jumta pilnīgu funkcionēšanu un izturību.

Svarīgi ir ievērot visas lokālās būvniecības normas un noteikumus, kā piemēram, būvniecības atļaujas, drošības protokolus un veikt iepriekšēju darbu plānošanu. Tāpēc  ir svarīgi sadarboties ar kvalificētiem jumta speciālistiem, kas nodrošinās, ka darbi tiek veikti profesionāli un atbilstoši visiem būvniecības normatīviem!

PADOMS: Pareiza un kvalitatīva jumta atjaunošana nodrošinās zemas uzturēšanas un remonta izmaksas nākotnē. Jumtu atjaunošana ir pakalpojums kurā īpaši specializējamies, un piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Jumtu atjaunošana – kādiem jumtiem to veicam?

ROOFMASTER nodarbojas tieši ar plakano jumtu darbiem, sākot no jumta pamatnes izveides, līdz pat seguma ieklāšanai. Jumta seguma izveidē ietilpst daudz aspektu, kas nodrošina ilgnoturīgu siltumizolāciju, tvaika izolāciju, hidroizolāciju un citus ekspluatācijā nozīmīgus faktorus.

Jumtu atjaunošanu veicam plakano jumtu daudzstāvu ēkām (ēku biedrībām/ namu apsaimniekotajiem), industriāliem (noliktavas, rūpnīcas, lielveikali), sabiedriskiem (bērnudārzi, skolas, biroja ēkas, valsts un pašvaldību ēkas) un citiem objektiem.

Kādiem faktoriem jāpievērš uzmanība jumta ieklāšanā?

Materiālu izvēlei

Lai nodrošinātu vislabāko rezultātu projekta izstrādē, ir svarīgi rūpīgi izvēlēties piemērotus un labas kvalitātes jumta materiālus. Būtiski ir apspriesties ar nozares speciālistiem, kuri var sniegt ekspertīzi un ieteikumus attiecībā uz labākajiem materiāliem, iekļaujot arī finansiāli izdevīgus piedāvājumus. Jumta ieklāšanas process un tā rezultāts būs tieši atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem. Mūsu uzņēmums darbojas ar dažādiem materiālu veidiem, tostarp bitumena ruļļmateriāliem, PVC un TPO membrānām kā arī poliuretāna membrānām. Mēs cenšamies atrast ne tikai labākos jumta materiālus, bet arī piemeklēt, kas vislabāk atbilst katram konkrētajam ēkas tipam, nodrošinot piemērotākos un izdevīgākos risinājumus.

Objekta specifikai

Katrs objekts ir unikāls, un tāpēc ir būtiski ņemt vērā tā tehniskās detaļas, lai nodrošinātu pareizu jumta seguma uzstādīšanu attiecībā uz konkrēto gadījumu.

Funkcionālajām īpašībām

Jumta seguma izvēle ir atkarīga no tā pielietojuma veida. Risinājumi var atšķirties no situācijas, kā piemēram, ja jumts paredzēts tikai kā jumts vai arī paredzēts staigāšanai. Mūsu profesionālā komanda palīdzēs jums apzināties visas iespējas un atrast piemērotus risinājumus, lai sasniegtu jums vēlamo jumta funkcionalitāti.

Tehniskajām detaļām

Mēs ne tikai izskaidrosim Jums svarīgākās nianses, bet arī parūpēsimies lai tās tiktu ņemtas vērā visā jumta ieklāšanas procesā.

Būvniecības normatīviem

Visi mūsu veiktie jumta darbi tiek saskaņoti ar attiecīgām būvniecības regulējošām iestādēm . Tas nodrošina pareizu dokumentāciju un garantē drošu un  kvalitātīvu gala rezultātu. Jums nav jāuztraucas par būvniecības normatīvu meklēšanu un interpretēšanu, jo mūsu speciālisti  lieliski pārzina visu prasības un standartus kas attiecas uz kvalitatīvu jumta izbūvi.

Klimatiskajiem apstākļiem

Visi mūsu piedāvātie risinājumi ir pielāgoti šeit pastāvošiem klimatiskajiem apstākļiem, un mēs pastāvīgi sekojam līdzi katra materiāla siltuma un mitruma īpašībām. Mēs esam ieguvuši vērtīgu pieredzi, kas ļauj mums piedāvāt efektīvus risinājumus dažādos apstākļos. Mūsu uzmanība pret detaļām un klimatiskajiem apstākļiem ir atspoguļojusies mūsu klientu atsauksmēs, ar kurām varat iepazīties mūsu mājaslapā.

Jumtu atjaunošana — kāpēc to uzticēt Roofmaster komandai?

 • Spēcīgākais uzņēmums plakano jumtu segumu ieklāšanā Latvijā.
 • Jumtu meistaru praktiskā pieredze uz plakanajiem jumtiem jau no 2002 gada.
 • Profesionāli jumiķi štatā, kas sezonas laikā pārsniedz 65 kvalificētus meistarus.
 • Sava tehnika, transports, pacēlāji instrumenti un jumtu materiāli, kas atrodas Rīgas noiktavā, uzreiz pieejami dažādu veidu un ražotāju jumtu materiālu.
 • Tiešie izplatītāji pasaules vadošo ražotāju jumtu materiāliem – NEXLER, BORNER, ICOPAL
 • Mums uzticas Latvijas lielākie uzņēmumi — “SIA Rimi Latvia” ,”SIA MAXIMA LATVIJA”, “SIA Realto”, lielākās Latvijas pašvaldības — Rīgas ūdens, “ASLatvenergo”, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, liela daļa ēku apsaimniekotāju kā “SIA Rīgas namu parvāldnieks”, un iela dala Latvijas būvniecības uzņēmumu.
 • Izstrādāta iekšējā kvalitātes un vadības sistēma ISO — 9001:2015 Kvalitāte, 14001:2015 Vide, 45000:2018 darba aizsardzība.
 • 95% apmierināti klienti, kas turpina tālāku sadarbību ar mums
 • Kopā renovēta jumtu platība sniedzas pāri 1 850 000 m2
 • Strādājam visā Latvijā un Baltijas valstīs.
 • Kompānijā darbojas tādi sertificēti speciālisti, kā būvdarbu vadītāji, būvuzraugi, jumtu eksperti un tehnologi.
 • Darbu pieredze krāta strādājot arī Norvēģijā, Zviedrijā , Somijā kur ir ļoti stingri darba drošības un kvalitātes standarti, kas vēlāk tiek pielietoti arī Latvijā.
 • Problēmu risināšanas darbus veiksim atbilstoši būvniecības normatīviem.

Jumtu atjaunošanas darbu terminos un tehniskajos skaidrojumos ir viegli apjukt, tādēļ piesakieties konsultācijai pie mūsu specialistiem, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim jumta remontdarbu norisi un ieteiksim vispiemērotāko risinājumu tieši Jums.

Visiem darbiem dodam kvalitātes garantiju līdz 10 gadiem, atkarība no Jūsu izvēlēta materiāla un pakalpojuma, visi darbi ir civiltiesiski apdrošināti 500 000 EUR apmērā, pēc nepieciešamības slēdzam apdrošināšanas polisi CAR (Celtniecības visu risku apdrošināšana) uz atsevišķiem objektiem.

Visiem uzņēmuma speciālistiem ir:

 • Darba apliecība un noslēgts darba līgums.
 • Profesionāls darba kostīms un apavi vasarai un ziemai.
 • Profesionālī darba instrumenti no pasaules vadošajiem jumtu nozares ražotājiem.
 • Profesionāli aprīkots darba auto katrai brigādei.
 • Atbilstoši jumta specifikācijai izsniegti individuālie darba drošības aizsardzības līdzekļi.
 • Pieeja Roofmaster projektu vadības sistēmai (pasūtītajam ir iespēja pēc pieprasījuma nodrošināt piekļuvi, foto atskaites no objektiem).
 • Apliecības darbu veikšanai augstumā.
 • Stropētāja un citas nepieciešamās apliecības.

Svarīgi atcerēties, ka Jumtu atjaunošana ir ilgtermiņa ieguldījums, kas var aizsargāt jūsu māju no dārgiem bojājumiem un potenciāliem ūdens noplūdumiem. Nekvalitatīvi vai nolietoti jumti var novest pie sienas un griestu bojājumiem, pelējuma vai putekļu uzkrāšanās, un pat strukturālās integritātes samazināšanās. Tāpēc jumta atjaunošana ir būtiska, lai nodrošinātu jūsu mājas ilgtspējīgu aizsardzību un komfortu.

Piedāvājam iespēju atjaunot jumta segumu arī uz nomaksu! Sazinies, lai uzzinātu apmaksas iespējas!

Kontakti

ADRESE
Matīsa iela 8, Rīga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768
Iepazīsti mūs vairāk