Jumtu Darbi

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Jumtu darbi ir pakalpojums kurā īpaši specializējamies. Mūsu komandā strādā kvalificēti speciālisti ar ilggadēju pieredzi nestandarta situācijās. Roofmaster paveiks jumta darbus pēc augstākās kvalitātes standartiem, piedāvājot Jums izdevīgākos un piemērotākos risinājumus.

Roofmaster piedāvā šādus pakalpojumus:

1. Plakanā Jumta ieklāšana

Balstoties uz tehniskām prasībām, kā arī objekta īpatnībām izveidosim ilgtermiņa ekonomiskāko risinājumu plakanā Jumta ieklāšanai. Kvalitatīva jumta ieklāšana nodrošinās ietaupījumus daudzu gadu garumā, jo apkopes un remonta izdevumi būs ievērojami mazāki. Piesakies konsultācijai, un mēs atradīsim labāko risinājumu.

2. Hidroizolācijas ierīkošana

Lai jumts kalpotu ilgi un nesagādātu problēmas būves ekspluatācijas laikā, svarīgi jau laicīgi padomāt par labas hidroizolācijas ierīkošanu. Par šo aspektu jāparūpējas pirms jumta ekspluatācijas uzsākšanas, taču to ir iespējams arī ieviest pēc problēmas rašanās. Roofmaster novērtēs jumta stāvokli un ieteiks labākos risinājumus lieliskas hidroizolācijas ierīkošanai vai atjaunošanai.

3. Jumta siltināšanas darbi

Siltinot jumtu, Jūs iegūsiet daudz priekšrocību ne vien siltumu, atbrīvošanos no pelējuma, bet arī labāku skaņas izolāciju un augstāku energoefektivitātes līmeni. Jūs ietaupīsiet līdzekļus pateicoties labai energoefektivitātei, paralēli uzturot videi draudzīgu mājokli. Sazinies ar mums, un mēs aprēķināsim izmaksas un ieguvumus jumta siltināšanai.

4. Ūdens noteku ierīkošana

No labas ūdens noteku sistēmas ierīkošanas ir atkarīga jumta kalpošana ilgtermiņā un potenciālās problēmas. Sistēmai jābūt pielāgotai gan jumta tipam un slīpumam, gan izmantotajiem materiāliem un klimatiskajiem apstākļiem. Mūsu speciālisti izvēlēsies piemērotāko risinājumu, balstoties uz noteicošajiem faktoriem.

5. Jumtu remonts

Veicot remontdarbus un jumta apkopi laicīgi Jūs ietaupīsiet naudu un pasargāsiet savas telpas no nepatīkamiem pārsteigumiem. Bojāts jumts var izraisīt daudz lielākus zaudējumus, ja gaidām, kad remontdarbi ir spiesta lieta. Mēs veiksim rūpīgu jumta stāvokļa inspekciju un iepazīstināsim Jūs ar riskiem un risinājumiem.

6. Jumtu maiņa

Reizēm bojājumi ir pārāk smagi, lai pietiktu ar remontdarbiem. Roofmaster veic arī pilnu plakano jumta rekonstrukciju. Atnākot uz konsultāciju ar mums, mēs Jūs iepazīstināsim ar ilgtermiņa ekonomiskākajiem risinājumiem un jaunākajām praksēm plakano jumtu rekonstrukcijā.

Kontakti

ADRESE
Matisa iela 8, Riga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768

Vēl jautājumi?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs atradīsim risinājumus jebkurai jūsu jumta problēmai