JUMTU DIAGNOSTIKA

Jumtu diagnostika – kas tā ir?

Jumtu diagnostika ir process, kas tiek izmantots, lai novērtētu jumtu stāvokli un noteiktu, vai tas ir vesels un drošs. Jumtu diagnostika ir svarīgs process, lai novērstu jumta problēmas, piemēram, noplūdes, caurumu, novirzījumu un citu bojājumu rašanos.

Jumtu diagnostika ietver visaptverošu pārbaudi, kas sākas ar vizuālo novērtējumu, pārbaudot jumta materiālu stāvokli, kā arī jumta uzstādījumu un grīdas daļu novietojumu. Ja ir aizdomas par kādām iespējamām problēmām, piemēram, plaisām vai noplūdēm, var būt nepieciešams veikt papildu pārbaudi.

Jumtu diagnostika var būt sarežģīta un prasa profesionāla speciālista iejaukšanos. Jumta eksperti var veikt visaptverošu pārbaudi, lai noteiktu, kādas ir jumta problēmas un kā tās var tikt atrisinātas. Ja ir nepieciešams, eksperti var veikt jumta labojumus vai izmaiņas, lai uzlabotu jumta stāvokli un nodrošinātu drošību.

Kāpēc nepieciešama jumtu diagnostika?

Jumts ir viens no ēkas svarīgākajiem elementiem, kas aizsargā tā iemītniekus no laika apstākļu ietekmes, piemēram, lietus, sniega, vēja un saules stariem. Tomēr, laika gaitā, jumtam var rasties dažādi bojājumi, kas var radīt noplūdes, strukturālus bojājumus un citas problēmas. Tāpēc nepieciešama jumtu diagnostika, lai novērtētu jumta stāvokli un noteiktu, vai tas ir vesels un drošs. Mīkstajiem jumta segumiem ļoti bieži ir grūti noteikti patieso sūces cēloni pat ar atkārtotām jumta diagnostikas apskatēm. Jumta diagnostika nepieciešama, lai noteiktu sūces jumta konstrukcijās, iegūtu informāciju par problēmām un spētu novērtēt jumta stāvokli. Gadījumos, kad nav sniega, jumta diagnostiku veikt ir daudz vieglāk un kvalitatīvāk. Ja jumta diagnostika netiek veikta laicīgi, tad par jumta remontu nav jādomā, savukārt gadījumos, kad problēmas ir attīstījušās kritiskā stāvoklī, nepieciešama jumta maiņa.

Jumtu diagnostika ir nepieciešama:

Lai novērstu iespējamās noplūdes: Ja jumts ir bojāts, tas var izraisīt noplūdes. Šīs problēmas var izraisīt ļoti lielu kaitējumu ēkai, kā arī tās struktūrām un interjeram. Jumtu diagnostika var palīdzēt identificēt šīs problēmas agrīnā stadijā, pirms tās izraisa lielāku kaitējumu.

Lai uzlabotu jumta ilgmūžību: Regulāra jumta diagnostika var palīdzēt uzlabot jumta ilgmūžību, jo speciālisti var identificēt jebkādas problēmas un novērst tās agrīnā stadijā. Tas var palīdzēt izvairīties no nepieciešamības veikt dārgas remontdarbus vai pat jumta nomaiņu.

Lai nodrošinātu drošību: Ja jūsu jumts nav pareizi uzstādīts vai ir bojāts, tas var izraisīt drošības problēmas, piemēram, jumta daļu nokrišanu. Jumtu diagnostika var palīdzēt identificēt šīs problēmas un novērst tās agrīnā stadijā, nodrošinot drošību jums un jūsu ģimenei.

Ko mēs piedāvajam?

Mēs piedāvājam jumta diagnostiku ar Baltijā vienīgo inovatīvo diagnostikas ierīci ROOF PRO. Jumta diagnostikas procesā novērtēsim visas problēmzonas un spēsim sniegt labāko risinājumu jumta problēmu risināšanai! Diagnosticējam visa veida plakanos jumtus. Šī lieliskā diagnostikas ierīce ļauj darbu veikt kvalitatīvi un identificēt arī tādas problēmas, ko pat ar rūdīta profesionāļa acij nebūtu iespējams saskatīt.

Kas ir ROOF PRO jumtu diagnostikas ierīce?

ROOF PRO spēj diagnosticēt bojājumus hidroizolācijā, kas nav lielāki par 5 cm un noteikt konkrētus bojājumus siltumizolācijas laukumos zem tās. Vienā dienā iespējams pārbaudīt līdz pat 5000 m2 jumta platības un diagnosticēt visas problēmzonas! Šī ierīce ir izstrādāta, lai palīdzētu uzņēmumiem un speciālistiem ātri un efektīvi novērtēt jumtu stāvokli, kā arī palīdzēt novērst iespējamo sūci. noplūdes un citas problēmas.

ROOF PRO ierīce ir neliela, mobilā ierīce, kas ir aprīkota ar termisku kameru un citiem sensoriem, kas var sniegt daudzus noderīgus datus par jumta stāvokli. Šī ierīce var identificēt bojājumus, kas nav redzami ar neapbruņotu aci, piemēram, noplūdes. Turklāt ierīce var novērtēt jumta siltuma izolācijas līmeni un noteikt, kur var būt siltuma zudumi.

ROOF PRO ierīces izmantošana ir ātra un vienkārša. Tā ļauj speciālistiem uzņemt attēlus un video, kas parāda jumta stāvokli un problēmas. Šie attēli un video tiek saglabāti, lai vēlāk izmantotu iegūtos datus jumta remontā vai jumta atjaunošanā!

ROOF PRO ierīce ir ļoti precīza un uzticama. Tas ļauj speciālistiem noteikt jebkādas problēmas agrīnā stadijā un novērst tās, pirms tās izraisa lielāku kaitējumu. Tas var palīdzēt uzņēmumiem un īpašniekiem ietaupīt naudu, izvairoties no dārgiem remontdarbiem vai pat jumta nomaiņas.

ROOF PRO priekšrocības

-trīs dažādas jutības pakāpes dažādiem jumtu membrānu un izolācijas biezumiem;

-sūču izsekošanas iespējas ātrai problēmas avota noteikšanai;

-iespēja noteikt siltumizolācijas bojājumus;

-diagnostiskās darbības dziļums jumta segumā no 15 līdz 24 cm.

Kā tiek veikta jumta diagnostika?

Vizuālā novērtēšana — Diagnostikas procesa sākumā speciālists veic vizuālo novērtēšanu, lai noteiktu jumta stāvokli. Viņš pārbauda jumta plaknes, novērtē to stāvokli un meklē jebkādus vizuālos bojājumus, piemēram, plaisas, caurumus, novirzījumus un citus defektus.

Testēšana — Ja vizuālā novērtēšana atklāj jebkādas problēmas, speciālists var izmantot speciālas testēšanas metodes, lai novērtētu jumta stāvokli. Piemēram, viņš var izmantot ūdens testus, lai pārbaudītu, vai jumts ir caurspīdīgs, vai termisku kameru, lai novērtētu jumta siltuma izolācijas līmeni.

ROOF PRO ierīces izmantošana — Ja speciālists izmanto ROOF PRO diagnostikas ierīci, viņš var uzņemt attēlus un video, kas parāda jumta stāvokli un problēmas. Šie attēli un video tiek analizēti, lai identificētu jebkādas problēmas, kas var nebūt redzamas ar neapbruņotu aci.

Jumta materiāla paraugu analīze — Dažreiz speciālists var ņemt paraugu no jumta materiāla, lai to analizētu laboratorijā. Šāda parauga analīze var palīdzēt identificēt jumta bojājumus, kas var nebūt redzami vizuālā pārbaudē.

Diagnosticēto problēmu novērtēšana — Kad speciālists ir novērtējis jumta stāvokli un identificējis jebkādas problēmas, viņš var sniegt ieteikumus par to, kā labāk risināt problēmas. Viņš var ieteikt remontu, jumta segumu aizstāšanu vai citus pasākumus, lai uzlabotu jumta ilgmūžību un nodrošinātu tā drošību.

Jumtu diagnostika — kāpēc to uzticēt Roofmaster komandai?

-Spēcīgākais uzņēmums plakano jumtu segumu ieklāšanā Latvijā;

– Atrodam mikroplaisas īsā laikā un piedāvajam labāko risinājumu;

-Jumtu meistaru praktiskā pieredze uz plakanajiem jumtiem jau no 2002 gada;

-Profesionāli jumiķi štatā, kas sezonas laikā pārsniedz 65 kvalificētus meistarus;

-Sava tehnika, transports, pacēlāji instrumenti un jumtu materiāli, kas atrodas Rīgas noiktavā, uzreiz pieejami dažādu veidu un ražotāju jumtu materiālu;

-Tiešie izplatītāji pasaules vadošo ražotāju jumtu materiāliem – NEXLER, BORNER, ICOPAL;

-Mums uzticas Latvijas lielākie uzņēmumi — “SIA Rimi Latvia” ,”SIA MAXIMA LATVIJA”, “SIA Realto”, lielākās Latvijas pašvaldības — Rīgas ūdens, “ASLatvenergo”, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, liela daļa ēku apsaimniekotāju kā “SIA Rīgas namu parvāldnieks”, un iela dala Latvijas būvniecības uzņēmumu;

-Izstrādāta iekšējā kvalitātes un vadības sistēma ISO — 9001:2015 Kvalitāte, 14001:2015 Vide, 45000:2018 darba aizsardzība;

-95% apmierināti klienti, kas turpina tālāku sadarbību ar mums;

-Kopā renovēta jumtu platība sniedzas pāri 1 850 000 m2;

-Strādājam visā Latvijā un Baltijas valstīs;

-Kompānijā darbojas tādi sertificēti speciālisti, kā būvdarbu vadītāji, būvuzraugi, jumtu eksperti un tehnologi;

-Darbu pieredze krāta strādājot arī Norvēģijā, kur ir ļoti stingri darba drošības un kvalitātes standarti, kas vēlāk tiek pielietoti arī Latvijā;

-Problēmu risināšanas darbus veiksim atbilstoši būvniecības normatīviem.

Piesaki savu jumtu diagnostikai un mēs sagatavosim piedāvājumu un tehnisko risinājumu BEZ MAKSAS!Kontakti

ADRESE
Matīsa iela 8, Рига, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768
Iepazīsti mūs vairāk