Jumtu remonts

Piedāvājam BEZMAKSAS jumta apsekošanu visas sezonas garumā.

Saņem 20% atlaidi kausējamajiem bituma ruļļmateriāliem līdz 30.10.2018. Piedāvājums spēkā pērkot materiālus kopā ar montāžu, platībām sākot no 1000m2.

Akcijas cena tiek piemērota sekojošiem materiāliem: Icopal Ultra Top, Icopal Top, Icopal Ultra base, Icopal Base

Defekti un bojājumi rodas dažādu iemeslu dēļ – vai tā ir bijusi avārija, nepiemērots vai nekvalitatīvs materiāls vai vienkārši jumta “vecums” – Roofmaster speciālistu komanda ir gatava Jums palīdzēt Jumtu remontā. Jūsu jumtu remonts tiks veikts kvalitatīvi.

Taču jumtu remonts neaprobežojas tikai defektu novēršanā un atjaunošanā nolietošanās gadījumā. Jumtu remonts ietver arī terašu, jumta dārzu ierīkošana, kā arī papildus siltumizolācijas vai hidroizolācijas nodrošināšana; būtībā, jebkuri gala darbi un uzlabojumi.

Mēs piedāvājam veikt jumtu remontdarbus gan plakanajiem, gan slīpajiem jumtiem. Jumtu remonts ir mūsu specialitāte.

MĪKSTĀ JUMTA SEGUMA REMONTS

Plakanie jumti

Jumtu Remontdarbi plakano jumtu gadījumā ir vieglāk un ātrāk paveicami. Lielākoties, vecā materiāla demontāža nemaz nav nepieciešama. Pietiek ar seguma sagatavošanu un jaunās kārtas uzklāšanu. Taču pastāv arī gadījumi, kad vecā kārta ir pārāk nelīdzena un nolietojusies. Tad ir ieteicama seguma līdzināšana, siltinot kārtu ar akmensvati.

Svarīgi padomāt par:

  1. Jumta siltumizolāciju
  2. Jumta siltumnoturību
  3. Esošā jumta seguma stāvokli
  4. Ūdens novadīšanas sistēmām
  5. Seguma ventilāciju
  6. Nepieciešamajām funkcijām vai to atjaunošanu

Pirms jumtu remonta veikšanas jāņem vērā visi iepriekšminētie faktori, lai noskaidrotu jumtu remonta nianses un darba specifiku. Jāpadomā ne tikai par tīri tehniskajiem faktoriem, bet arī par Jūsu vēlmēm saistībā ar jumta funkcionalitāti. Plakano jumtu gadījumā jumtu remonts krasi atšķirsies, ja izvēlēsieties izmantot jumta platību.

Roofmaster strādā ar labākajiem materiāliem, piemeklējot ne vien kvalitatīvākos, bet arī katrai situācijai piemērotākos un izdevīgākos risinājumus. Mēs strādājam pēc jaunākajām tehnoloģijām, ar inovatīviem, mūsdienām pielāgotiem materiāliem. Jumtu remonts prasa īpašas prasmes un rūpes.

Terminos un tehniskajos skaidrojumos viegli apjukt, tādēļ piesakiet konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim jumta remontdarbu norisi un pamatprincipus! Jūsu jumtu remonta speciālisti.

Kontakti

ADRESE
Matisa iela 8, Riga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768

Vēl jautājumi?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs atradīsim risinājumus jebkurai jūsu jumta problēmai