Projektēšana

Projektā ir informācija par vispārīgajām prasībām jumta konstrukcijai, tās materiāliem, būvniecības tehnoloģijām, montāžas darbiem un to organizāciju.

Kādiem jumtiem veicam projektēšanas darbi?

Mēs veicam plakano jumtu projektēšanu daudzstāvu ēkām, tirdzniecības un industriāliem (noliktavas, rūpnīcas, lielveikali), sabiedriskiem (bērnudārzi, skolas, biroja ēkas, valsts un pašvaldību ēkas) un citiem objektiem. Projekta dokumentācija izstrāda sertificēts arhitekts, ņemot vērā pašreizējos  būvniecības standartus, mērķus, objekta atrašanās vietu, prasības tā darbībai.

Kā notiek projektēšanas posmi?

 • Informācijas vākšana. Ja plānots veikt jumta nomaiņu vai remontu, objektā ierodas jumtu speciālists un izvērtē ēkas īpašības, nesošos pamatus. Jumts jaunbūvei vai objektam tiek projektēts, ņemot vērā jau izveidoto projekta dokumentāciju, kā daļu no visas konstrukcijas.
 • Arhitektūras risinājuma izvēle. Šajā posmā tiek noteikts gan arhitektūras risinājums, gan konstrukciju, kā arī dizaina risinājumus.
 • Prasību aprēķins nesošajām konstrukcijām. Tie var būt izgatavoti no koka, metāla, dzelzsbetona pamatnēm. Projekta dokumentācijā ir aprakstīti to izturības raksturlielumi, uzstādīšanas procedūra un pamatota konstruktīva risinājuma izvēle.
 • Jumta konstrukcijas projektēšana. Nosaka norobežojošās konstrukcijas raksturlielumus: siltuma un hidroizolācijas rādītājus, zemjumta telpas ventilāciju, tvaika barjeru. Jumta segums var sastāvēt no izolācijas, hidroizolācijas, tvaika barjeras plēvēm vai membrānām, vēja necaurlaidīgām plēvēm un citiem materiāliem.
 • Jumta segums. To izvēlas atbilstoši izskata prasībām, ņemot vērā ekspluatācijas apstākļus. Rūpnieciskajiem objektiem ar plakanu jumtu var izmantot Bitumena ruļļmateriāli, PVC un TPO membrāna, skārda jumtu segums.
 • Specifikāciju, aprīkojuma, tāmju izstrāde. Tiek izveidots precīzs materiālu, sastāvdaļu saraksts jumta ierīkošanai, to izmaksas, tiek aprēķinātas darba izmaksas.
 • Montāžas un celtniecības darbu organizēšana. Šī projekta daļa satur informāciju par prasībām attiecībā uz izmantoto aprīkojumu, piegādes laiku un kvalificēta personāla piesaisti.

Jumta projektēšana ir sarežģīts process, kas prasa ievērojamas inženiertehniskās zināšanas, tāpēc
projektēšanā ir iesaistīti profesionāli jumtu būvnieki. Sliktas kvalitātes jumta segums var ietekmēt visas ēkas uzticamību. Tāpēc šādu uzdevumu var uzticēt tikai īstiem savas jomas profesionāļiem.

Mēs garantējam paredzamās izmaksas jumtu izbūvē, ka arī energoefektīvas un saimnieciski ekonomiskas jumtu izbūves.

Kāpēc mēs?

 1. Līderis plakano jumtu segumu ieklāšanā Latvijā.
 2. Vadības praktiskā pieredze uz kausējamiem jumtiem no 2002 gada.
 3. Profesionāli jumiķi štatā, kas sezonas laikā pārsniedz 65 kvalificētus meistarus.
 4. Sava tehnika, transports, instrumenti un jumtu materiāli.
 5. Sava izstrādāta iekšējā kvalitātes un vadības sistēma.
 6. 93% klienti apmierināti un sadarbojās tālāk ar mums.
 7. Kopā renovēta jumtu platība sniedzas pāri 1 500 000 m2.
 8. Strādājam visā Latvijas teritorijā un arī ārpus tās.
 9. Darbu pieredze krāta strādājot arī Norvēģijā, kur ir ļoti stingri darba drošības un kvalitātes standarti, kas vēlāk tiek pielietoti arī Latvijā.
 10. Problēmu risināšanas darbus veiksim atbilstoši būvniecības normatīviem.

Gaidām Jūsu pieteikumu!

Kontakti

ADRESE
Matīsa iela 8, Rīga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768
Iepazīsti mūs vairāk

Vēl jautājumi?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.