Ruberoīda iekausēšanas darbi

Kausējamie modificēta bitumena materiāli ir jaunās paaudzes jumta segumi, kas nomaina ruberoīda jumta segumus. Izsenis jumtu segumiem lietotie tradicionālie ruļļmateriāli ir jumtu pape un ruberoīds uz bitumena saistvielu bāzes.

Mūsdienu mīkstie jumta segumi visādā ziņā ir kvalitatīvāki un ilgmūžīgāki.

Piecslāņu membrāna

Kausējamie bitumena materiāli ir veidoti no piecslāņu membrānas, kura sastāv no diviem slāņiem bitumena (bitumena-polimēru) saistvielas, kura ir uzklāta uz armējošas pamatnes (stiklašķiedra, stikla audums vai poliesters) un aizsargslāņiem (polietilēna plēve, smiltis vai akmens granulas virsējam slānim).

Mīkstie bitumena jumta segumi kalpo gan kā hidroizolējošs materiāls, kura mērķis ir aizsargāt jumtu no ūdens iekļūšanas konstrukcijā, gan virsējais jumta slānis.

Iedala 4 klasēs

Hidroizolācijas materiāli pamatā tiek piedāvāti četrās klasēs: Premium klase, Biznesa klase, Standarts un Ekonomiskā klase. Ruļļveida jumta segumam materiāla klasi (tā kvalitāti un cenu) nosaka materiāla pamatne, bituma saistvielas masa un SBS vai APP modifikatora procentuālais saturs.

Ieklāšana

Parasti šo hidroizolācijas veidu uzkausē ar speciālu degli, pielietojot propāna gāzi balonos vienā vai divās kārtās. Apakšējais slānis parasti no abām pusēm ir pārklāts ar polietilēna plēvi, bet virskārtai plēve ir tikai no apakšas; no augšas to aizsargā akmens granulu kaisījums.

Šo materiālu siltumizturība var sasniegt 1400С, bet kalpošanas laiks 10-30 gadus. Paaugstināta elastība modificētos materiālus ļauj veiksmīgi izmantot uz dažādām pamatnēm un veikt darbus līdz -15o0С

Kausējamie bitumena materiāli, ko izmantojam atrodami sadaļā MATERIĀLI

Dodam garantiju no 5 līdz 30 gadiem!

Darbi civiltiesiski apdrošināti par EUR 300 000

Gaidīsim Jūsu pieteikumu!

Kontakti

ADRESE
Matisa iela 8, Riga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768

Vēl jautājumi?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs atradīsim risinājumus jebkurai jūsu jumta problēmai