Jumtu Siltināšana

Jumtu siltināšanas, jeb siltumizolācijas darbi būtiski samazina ēkas kopējos siltuma zudumus.

ROOFMASTER speciālisti veiks siltumizolācijas ieklāšanu, saskaņā ar ēku izbūves projektiem jumta daļai, kā arī, vadoties pēc Būvnormatīva, pratīs ieteikt atbilstošāko materiālu vai to kopumu, panākot maksimāli efektīvāko rezultātu.

Ieklāšana

Jumtu siltināšanā pamatā izmatojam tādus materiālus kā putupolistirolu, ekstrudēto putupolistirolu (inerts pret mitrumu) un akmens vati.

Jumtu siltināšana sākas ar situācijas izvērtēšanu, materiālu izvēli un jumta virsmas sagatavošanu siltināšanai. Sagatavotais jumta siltināšanas pīrāgs tiks nostiprināts ar speciāliem dībeļiem un divu kārtu hidroizolāciju – virsklāju un apakšklāju.

Mūsu ieteikums – nebaidieties jautāt speciālistam padomu sev interesējošos jautājumos! Tā Jūs pasargāsiet sevi no liekām raizēm un izdevumiem!

Siltumizolācijas materiāli, ko izmantojam:

 • TECHNOROOF
 • PAROC
 • ISOVER
 • ROCKWOOL
 • TENAX TENAPORS

Dodam garantiju līdz no 5-30 gadiem!

Darbi civiltiesiski apdrošināti par EUR 300 000

Uzticiet jumta siltināšanu profesionāļiem! Uzticiet to mums!

Lai arī varētu šķist, ka svarīgākie siltināšanas objekti ir sienas, tieši jumtu siltināšana ir viens no svarīgākajiem faktoriem lieliskas siltumnoturības saglabāšanā. Jumtu tieši ietekmē gan ikdienas vide un klimats, gan krasas laikapstākļu maiņas un pēkšņi, videi neraksturīgi nokrišņi. Tādēļ jumtu siltināšana ir vērtīgs ieguldījums.

Siltumizolācijas nodrošināšana ir svarīga un neatņemama sastāvdaļa veiksmīgai būves ekspluatācijai ilgtermiņā. Par detaļām Jums nav jāuztraucas. Roofmaster speciālisti palīdzēs izprast radušās neskaidrības un uzņemsies, kā siltināšanas darbus, tā piemērotāko materiālu izvēli.

Ieguvumi, veicot kvalitatīvu jumta siltināšanu:

 1. Augstas energoefektivitātes nodrošināšana un saglabāšana
 2. Ietaupīti līdzekļi par zemāku enerģijas patēriņu
 3. Nodrošināts siltums aukstajā sezonā
 4. Patīkams vēsums vasarā
 5. Papildus jumta aizsardzība
 6. Lieka mitruma neuzkrāšanās
 7. Skaņas izolācija
 8. Objekta vērtības celšanās

Laba jumta stāvokļa saglabāšanai ilgtermiņā nepieciešama kvalitatīva un laicīga jumta siltināšana. Tas sniegs ne vien skaņas un siltumizolāciju, bet arī mitruma un vēja izolāciju. Siltināšana sniedz gan komfortu, gan funkcionalitāti, gan ilgtermiņa tehnisko ieguvumu.

Bēniņu ierīkošanas gadījumā jumta siltināšana ir praktiski obligāta; to neveicot, radīsies problēmas, kas ne vien samazinās komforta līmeni, bet arī jumta dzīves ilgumu. Izbūvējot bēniņus un nepadomājot par siltināšanas darbiem, Jūs saskarsieties ar pelējumu, vēsumu, apdares un pat būves konstrukciju bojāšanos. Taču, veicot jumta siltināšanu, Jūs iegūsiet pilnībā funkcionālu, komfortablu platību, reizē arī nodrošinot zemākus rēķinus.

Siltumizolācijas materiāli:

Termiski apstrādātie minerāli

No šī materiāla tiek iegūti formēti šķiedru pavedieni jeb minerālvate; tā iedalās divās grupās: akmensvatē un stiklvatē, taču jumtu siltināšanas darbiem parasti izmanto akmensvati.

Ķīmiski sintezētie polimēri

No šī materiāla ražo PIR putu, XPS vai EPS putupolistirolus, respektīvi – ūdensizturīgus siltumizolācijas materiālus ar iekapsulētām gaisa kamerām, taču pirms seguma kausēšanas tiek ieklāta akmensvate – materiāla vājās temperatūras panesamības dēļ.

Svarīgi padomāt par:

 1. Atbilstošiem materiāliem
 2. Vēja izolācijas nodrošināšanu
 3. Ventilācijas nodrošināšanu
 4. Tehniskos ieklāšanas principus

Jumta siltināšana nav vienkāršs darbs, un to nekādā gadījumā nevajadzētu atstāt paša ziņā; uzticiet siltināšanu Roofmaster profesionāļiem, un mūsu komanda parūpēsies par jumta funkcionalitāti un izturību ilgtermiņā. Mēs strādājam ar kvalitatīviem un katrai situācijai individuāli piemērotiem materiāliem, kas nodrošinās lielisku gala rezultātu un maksimālu ieguvumu.

Kontakti

ADRESE
Matisa iela 8, Riga, LV-1001
Tālrunis
+371 28 883 768

Vēl jautājumi?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs atradīsim risinājumus jebkurai jūsu jumta problēmai