Jumtu Siltināšana

Jumtu siltināšana ļaus samazināt siltuma zudumus par 30 %.

ROOFMASTER eksperti jau vairāk kā 10 gadus piedāvā jumta siltināšana pakalpojumus daudzdzīvokļu namiem, industriālajām un sabiedriskajām ēkām. 

Kvalitatīvi nosiltināts ēkas jums samazinās siltuma zudumus par veseliem 30 %, tādejādi ļaujot ietaupīt uz apkures rēķiniem.

Latvijā esam nosiltinājuši vairāk kā 100 ĒKU JUMTUS- esam apkalpojuši tādus klientus kā Rīgas Lidosta, Latvijas NBS aviācijas bāze, Latvijas Televīzija u.c. valsts nozīmes objektus.

Izmanto iespēju un piesakies uz Eiropas Savienības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai un nosiltini savas ēkas jumtu. Vairāk par programmas iespējām uzzini ALTUM mājaslapā, jeb spied šeit.

Tavi ieguvumi:

 • ZEMĀKI apkures rēķinijumtu siltināšana
 • Siltuma zudums samazināts par 30 %
 • 10 gadu kvalitātes GARANTIJA
 • Ievērojam visas DROŠĪBAS prasības un Būvnormatīvu
 • Darbus veicam 3x ĀTRĀK kā vidēji nozarē, pateicoties mūsdienīgai un inovatīvai tehnikai

Kādus siltumizolācijas materiālus izmanto Roofmaster?

Jumtu siltināšanā pamatā izmatojam tādus materiālus kā putupolistirolu, ekstrudēto putupolistirolu (inerts pret mitrumu) un akmens vati.

Siltumizolācijas materiāli, ko izmantojam:

 • TECHNOROOF

 • PAROC

 • ISOVER

 • ROCKWOOL

 • TENAX TENAPORS

 • Termiski apstrādātie minerāli

  No šī materiāla tiek iegūti formēti šķiedru pavedieni jeb minerālvate; tā iedalās divās grupās – akmensvatē un stiklvatē, taču jumtu siltināšanas darbiem parasti izmanto akmensvati.

  Ķīmiski sintezētie polimēri

  No šī materiāla ražo PIR putu, XPS vai EPS putupolistirolus, respektīvi – ūdensizturīgus siltumizolācijas materiālus ar iekapsulētām gaisa kamerām, taču pirms seguma kausēšanas tiek ieklāta akmensvate – materiāla vājās temperatūras panesamības dēļ.

  Svarīgi padomāt par:

  1. Atbilstošiem materiāliem
  2. Vēja izolācijas nodrošināšanu
  3. Ventilācijas nodrošināšanu
  4. Tehniskos ieklāšanas principus

  Jumta siltināšana nav vienkāršs darbs, un to nekādā gadījumā nevajadzētu atstāt paša ziņā; uzticiet siltināšanu Roofmaster profesionāļiem, un mūsu komanda parūpēsies par jumta funkcionalitāti un izturību ilgtermiņā. Mēs strādājam ar kvalitatīviem un katrai situācijai individuāli piemērotiem materiāliem, kas nodrošinās lielisku gala rezultātu un maksimālu ieguvumu.

Kā notiek siltumizolācijas ieklāšana?

“jumtu

Jumtu siltināšana sākas ar situācijas izvērtēšanu, materiālu izvēli un jumta virsmas sagatavošanu siltināšanai. Sagatavotais jumta siltināšanas pīrāgs tiks nostiprināts ar speciāliem dībeļiem un divu kārtu hidroizolāciju – virsklāju un apakšklāju.

Mūsu ieteikums – nebaidieties jautāt speciālistam padomu sev interesējošos jautājumos! Tā Jūs pasargāsiet sevi no liekām raizēm un izdevumiem!

Kādi ir klienta ieguvumi nosiltinot ēkas jumtu?

“jumtu

Lai arī varētu šķist, ka svarīgākie siltināšanas objekti ir sienas, tieši jumtu siltināšana ir viens no svarīgākajiem faktoriem lieliskas siltumnoturības saglabāšanā. Jumtu tieši ietekmē gan ikdienas vide un klimats, gan krasas laikapstākļu maiņas un pēkšņi, videi neraksturīgi nokrišņi. Tādēļ jumtu siltināšana ir vērtīgs ieguldījums.

Siltumizolācijas nodrošināšana ir svarīga un neatņemama sastāvdaļa veiksmīgai būves ekspluatācijai ilgtermiņā, neatkarīgi, vai būvei ir izstrādāts plakanais vai slīpais jumts. Protams, plakano un slīpo jumtu siltināšanas principi atšķiras, piemēram, materiālu ziņā – plakano jumtu siltināšanā izmanto akmensvati, savukārt, slīpo jumtu gadījumā – minerālvati. Taču par detaļām Jums nav jāuztraucas – Roofmaster speciālisti palīdzēs izprast radušās neskaidrības un uzņemsies kā siltināšanas darbus, tā piemērotāko materiālu izvēli.

Jūs iegūsiet:

 1. Augstas energoefektivitātes nodrošināšana un saglabāšana
 2. Ietaupīti līdzekļi par zemāku enerģijas patēriņu
 3. Nodrošināts siltums aukstajā sezonā
 4. Patīkams vēsums vasarā
 5. Papildus jumta aizsardzība
 6. Lieka mitruma neuzkrāšanās
 7. Skaņas izolācija
 8. Objekta vērtības celšanās

Laba jumta stāvokļa saglabāšanai ilgtermiņā nepieciešama kvalitatīva un laicīga jumta siltināšana. Tas sniegs ne vien skaņas un siltumizolāciju, bet arī mitruma un vēja izolāciju. Siltināšana sniedz gan komfortu, gan funkcionalitāti, gan ilgtermiņa tehnisko ieguvumu.

Bēniņu ierīkošanas gadījumā jumta siltināšana ir praktiski obligāta; to neveicot, radīsies neskaitāmas problēmas, kas ne vien samazinās komforta līmeni, bet arī jumta dzīves ilgumu. Izbūvējot bēniņus un nepadomājot par siltināšanas darbiem, Jūs saskarsieties ar pelējumu, vēsumu, apdares un pat būves konstrukciju bojāšanos. Taču, veicot jumta siltināšanu, Jūs iegūsiet pilnībā funkcionālu, komfortablu platību, reizē arī nodrošinot zemākus rēķinus.

Terminos un tehniskajos skaidrojumos viegli apjukt, tādēļ piesakiet konsultāciju pie Roofmaster speciālistu komandas, un mēs atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, kā arī paskaidrosim vairāk par jumta siltumizolācijas ieklāšanu un finansējuma piesaistīšanas iespējām.