Referenser

SIA “Business Park Ogre”

Roofmaster darbinieki, saskaņā ar līgumu par pilnu jumta renovācijas darbu veikšanu no 2015. gada 2.augusta līdz 2015.gada 16.augustam, veica sarežģītu darbu, piedāvājot labus risinājumus. Darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Darbiniekus varam raksturot kā profesionālus un rūpīgus, kuri uzticēto darbu veica ar augstu atbildības sajūtu, kas norāda uz profesionālu uzņēmumu, kuram varam uzticēties. Rekomendējam Roofmaster kā sadarbības partneri.

Direktore D. Paegle
29102756

Lielveikals Eila, Bauska

Vairākus mēnešus meklēju speciālistus, kas varētu salabot manu jumtu. Cerēju, ka latvijā parādīsies vairāki uzņēmumi, kuri varētu novērst manu problēmu, taču tas nenotika, tāpēc vērsos pie Roofmaster speciālistiem, kuri ātri novērsa manu problēmu. Tagad varu dzīvot drošās un siltās telpās. Tas vieš uzticību uzņēmumam, kuru iesakām kā potencionālu sadarbības partneri. Roofmaster darbiniekus varu raksturot kā īstus savas nozares speciālistus, kuri izpilda komplicētus darbus labā kvalitātē iekļaujoties norādītajos termiņos.

Valdes loceklis A. Sīlis
29226840

SIA "Lautus"

Roofmaster darbinieki pārsteidza ar savu attieksmi pret darbu. Vienmēr laicīgi ieradās, pirms jebkāda procesa saskanoja tālākas darbības, vienmēr objektā uzturēja kārtību un tīrību, ka arī savu darbu tiešām veica loti pārdomāti un kvalitatīvi. Manas privatmājas jumtu Roofmaster komanda pārbūveja nepilnās divās nedēļās. Par cik iepriekš bijām saskārušies ar nekompetentiem jumiķiem, bija nepieciešams sarežģītāks risinājums ko Roofmaster komanda nekavējoties piedāvāja un uzreiz izpildīja. Esmu ļoti apmierināts ar šo darbu. par Roofmaster palika ļoti labs iespaids, ka puikas zin, ko dara un galvenais – ka viņiem tas darbs patīk.

Valdes loceklis A.Markss
67317280

Tell us what you think about us?

Your name *

Email *

Company name

Title of testemony

Your message